Prens William ve Prenses Kate’den Korkutan İddia! Yeni Bir Diana Vakası Mı Yaşanacak?

İngiltere prensi William ile prenses Kate Middleton yıllar önce aşklarıyla yeni bir aşk masalının kahramanı haline geldiler. İkilinin bir süre sonra aşkları evlilikle taçlandırıldı. Ancak evlilik süreçlerinde de evlendikten sonra da tüm dünyanın gözleri üzerindeyken çeşitli iddialar ortaya atılmaya devam ediliyor. Bir peri masalını gerçekleştiren çift hakkında olumlu yorumlar yapıldığı gibi son derece korkutucu iddialar da gündeme gelmeye başladı. İkilinin evlenmeden önce kraliyet ailesi cephesinden çok olumlu destekler almadıklarını biliyor muydunuz? Hatta kraliyet ailesi bu evlilik için son derece telaşlılarmış.. Peki ama neden? Hangi iddia aileyi böylesine korkutmayı başardı?

Kraliyet ailesinin içinde nelerin yaşandığı tüm dünya tarafından merak ediliyor. Bir süre önce kraliyet ailesinin iç yüzünü ve bilinmeyen özelliklerini anlatan bir kitap yazıldı. Bu kitap pek çok gizemli kitapları ile bilinen gazeteci Katie Nicholl tarafından kaleme alındı. Kitabın yazılmasının ardından bir peri masalını yaşadıkları iddia edilen Prens William ile Prenses Kate hakkında pek çok olay gün yüzüne çıkmış oldu.

İnişli Çıkışlı İlişkileri Çok Konuşuldu

Üniversite yaşamları sırasında tanışan prens ve prenses kısa bir süre sonra ilişki yaşamaya başlamışlar. Ancak ilişkileri sırasında yakın çevrelerinden alınan bilgilere göre son derece inişli ve çıkışlı bir ilişkilerinin olduğu konuşuluyor. Uzun dönem sevgili olan ikili bir süre uzun bir ayrılık süreci geçirmişler. Ancak sonrasında birbirlerine olan sevgilerinin devam etmesi üzerine yeniden biraraya gelmişler. Ayrılık sürecinde yakışıklı prensin etrafında olan pek çok kızla flört etmeye başladığı ve bunlara şahit olan eski sevgili Kate’in ise son derece rahatsız olduğu öğrenildi. Hatta bu flörtleşmenin sadece ayrılık sürecinde değil ikili sevgiliyken de yaşandığı söyleniyor.

Yaşanan bir olaya göre sevgilisini başka kızlarla ilişkileri konusunda uyarmak isteyen Kate ‘Dikkatli ol’ uyarısı karşılığında sevgilisinden beklenmedik bir yanıt almış ve ilişkilerine bu sözden sonra ara vermişler.

Yeni Bir Diana Vakasının Yaşanmasından Endişe Edilmiş

Prens William’ın babası Prens Charles bir dönem eşi Diana’ya rağmen başka kadınlarla flört etmiş ve bu kraliyet ailesinde bir skandal olarak değerlendirilmişti. Hatta bazı kesimler ‘yeni bir Camilla Parker Bowles olayı yaşanmasın’ diyerek tepkilerini dile getirmişlerdi. Bu endişenin çok yersiz bir endişe olduğunu söyleyemeyiz. Biraz geçmişe gittiğimiz zaman Prens Charles’in Camilla Parker ile romantik ve uzun süren bir ilişkisi bulunuyordu. Aynı zamanda Diana’nın gizem dolu ölümü de buna bağlandı. İlişkiyi öğrendikten sonra ayrılmak istediği için öldürüldüğü ancak kaza süsü verildiği iddia edildi. İlişkilerinde bir dönem inişli çıkışlı bir süreç yaşayan prens ve prensesin evliliklerinden kraliyet ailesi de endişe duymuş. Tekrar geçmişin tekerrür etmesinden korkulmuş. Ancak şimdilerde örnek bir evlilikleri olduğu bilinen ve her defasında mutlu aile tablosu çizen çiftin keyiflerinin yerinde olduğu görülüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*