Programında duyurunca tavır aldı

Programında duyurunca tavır aldı

Magazin gündeminin bir numaralı maddesi haline gelen, önce haciz ardından da Demet Akalın – Okan Kurt boşanmasını ekranlara getiren Söylemezsem Olmaz’ın sunucusu Ece Erken, Etiler’de objektiflere takıldı.

6.5 yıllık evliliği tek celsede, 10 dakika içerisinde biten Demet Akalın ile ilgili konuşan Ece Erken, beklenen boşanma ile ilgili “Çok üzüldüm ayrılmasına. Bu konuyla alakalı görüşmedim kendisiyle. Bizim programda ilk bu haberler çıktı. Kendisi kızdı galiba bana, beni düşman ilan etti. Benim her zaman arkadaşımdır” ifadelerini kullandı.

Boşandıktan sonra zor gününde yanında olmayan arkadaşları ile görüşmeyi kesen, sosyal medyadan da takibi bırakan Demet Akalın’ın bu davranışı içinde konuşan güzel sunucu şu ifadeleri kullandı:

Aksi Tavır Aldı

“Bir tek beni çıkarmadı daha. Bir sebebi vardır elbet. Boşanmanın formalite olduğunu sanmıyorum. Ortada çocuk var. Ağır bir travma, çocuğa yaşatmak istemez”

Diğer yandan, programı ortak sundukları Nihat Doğan’ın üstüne yapışan suç ile ilgili ‘bizimde söyleyeceklerimiz var ama susuyoruz’ söylemi havada kalan Ece Erken’in ne demek istediğine açıklık getirmemiş olması nedeni ile de program izleyicileri merakla yapacağı açıklamayı bekliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*