Putin Evleniyor Mu? Herkesten Gizlediği Genç Sevgilisi Ortaya Çıktı!

Son zamanlarda tüm dünyada Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in aşk hayatı konuşulmaya başlandı. Bir süre önce evliliğini sonlandıran ünlü devlet adamının iş ve sosyal hayatının yanı sıra aşk hayatının da son derece hareketli olduğu konuşuluyor. Bir süredir ünlü devlet adamının herkesten sakladığı gizli bir aşkı olduğu dile getiriliyor. Son zamanlarda verdiği bir röportaj sırasında özel hayatı hakkında sorular sorulduğu zaman artık evlenmek istediğini ağzından kaçırmıştı. Bu röportajındaki samimi açıklamalarının ardından bir süredir aşk yaşadıkları söylenen genç sevgilisi Kabaeva ile gizlice evlenecekleri iddia edildi. Hatta bazı kaynaklar evlilik hazırlıklarının başladığını belirtti. Ünlü devlet adamı Putin ise özel hayatı hakkında ortaya atılan iddialara sessiz kalmayı tercih etti. Bu sessizlik iddiaları doğrular nitelikte.

Dünya çapında en çok merak edilen aşklardan birisi son zamanlarda sık sık konuşulan Rusya Devlet Başkanı Putin ile eski jimnastikçi Alina Kabaeva aşkı oldu. İkili arasındaki yakınlaşma tüm dünya basının ilgisini çekti. En çok dikkat çeken ve aslında eleştirilen durumlardan birisi ise yaş farkı. Siyasi hayatında başarıları ile konuşulan Putin’in aşk hayatında kendisinden yaşça küçük bir sevgilisinin olması bazı kesimler tarafından ‘ciddiyetsizlik’ olarak tanımlanıyor. Bir kesim aşkın yaşının olmadığı konusunda hemfikir olsa da azımsanamayacak kadar ciddi bir kısımda bir devlet başkanının daha ‘oturaklı’ ilişkiler yaşamasından yana.

Yaş Farkı Dünya Basınının Dilinde!

Putin’in gönlünü kaptırdığı söylenen Rus Tatar ritmik jimnastikçi Alina Karaeva 1983 doğumlu. Alanında pek çok başarıya ve şampiyonluğa imza atan genç jimnastikçi ile yakın zamanda evlenme hazırlıkları yaptığı konuşulanlar arasında yer alıyor. İki aşık arasında tam 35 yaş fark var. Uzun zamandır isimleri anılan ikilinin yine çok uzun zamandır birlikte oldukları öğrenildi. Herhangi bir açıklama taraflardan gelmezken zaman zaman Rus basını tarafından da aşk haberleri yapılıyor. İddialar biraz daha güçlenirken bazı kaynaklar ikilinin aslında yakın zamanda kendi aralarında yaptıkları sade bir törenle evlendiklerini söylüyor.

Putin’den İki Çocuğu Olduğu Konuşuluyor!

Rusya Devlet Başkanı Putin ilk eşi ile 2014 yılında boşanmıştı. 31 yıllık evliliğini bitiren sebebin genç jimnastikçi olduğu iddia ediliyor. Dedikodular bununla da bitmiyor! En büyük iddialardan birisi ise genç jimnastikçinin bu ilişkiden iki çocuğunun olduğu.. Siyasete uzak bir isim olmayan eski jimnastikçi şimdilerde milletvekilliği de yapıyor. Aynı zamanda Putin’in yakın arkadaşına ait olduğu bilinen büyük bir medya şirketinde yönetici olarak çalışıyor.

Putin eski eşinden anlaşmalı olarak ayrılmıştı. İkili boşanmanın ardından bir açıklama yapmadı. Sebebi tam olarak anlaşılamayan bu ayrılığın genç sevgili nedeniyle olduğu iddiaları güçlenmeye başladı. Babası aslen Tatar müslümanlardan olan Kabaeva’nın 2000 olimpiyatlarında kazandığı altın madalyanın ardından Putin ile arasındaki ilişkinin başladığı konuşuluyor. Dünya basınının elde ettiği kaynaklara göre ikili evlenmek için gün sayıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*