Recep İvedik 6 için Afrika prodüksiyonu

Recep İvedik 6 için Afrika prodüksiyonu

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından filmin çekimlerine başladığını duyuran Şahan Gökbakar, filminin çekimleri için yoğun çaba harcadığı gibi, bir o kadarda para harcıyor.

Şahan Gökbakar’ın oynadığı kurgusal karakter Recep ivedik, serinin 6. filminde Afrika’da maceraya atılacak. Afrika havası verebilmek için Bursa’da bir ormanlık arazide çalışmalara başlayan Gökbakar, çadır tarzı bungalov evler yaptırdı. Bu evler için de 100 bin Türk lirası harcadı.

recep ivedik 6 bungalov

Sanatsal kalitesinden taviz vermemek için masraftan kaçınmayan Gökbakar, her şeyin en iyi şekilde olması içinde çalışmaları bizzat kendisi yürütüyor. Çekim alanının fotoğraflanmaması, set çalışmalarının da görüntülenmemesi için bir dizi tedbir alan ünlü komedyen, filmin çekimlerini Bursa Karacabey’de bulunan Longoz Ormanları’nda sürdürüyor.

1989’dan bu yana oluşturulan istatistiklerde tüm zamanların gişe rekorunu ilk olarak Recep İvedik’in ilk filminde sinema salonlarına 4.301.693 seyirciyi çekerek kıran Gökbakar, Recep İvedik 3 hariç her filminde bir önceki filmin izleyici kitlesini geçmeyi başardı.

Sadece Recep İvedik 3’de 1 milyon kadar izleyici kaybeden Gökbakar, serinin 4. filminde seyirci sayısını 4 milyon arttırarak 7.369.098 ile bir kez daha tüm zamanların rekorunu kırdı. Recep İvedik 5’de ise 4’e göre 100 bin fazla seyirciyi salona çeken ünlü oyuncu, kendi rekorunu bir kez daha kendi kırmış oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*