Riske girmek istemediler, ortaklık teklif ettiler

Riske girmek istemediler, ortaklık teklif ettiler

Kıvanç Tatlıtuğ dışında şimdilik sadece Çukur’un eski oyuncusu Alperen Duymaz’ın da yer alacağının bilindiği Çarpışma dizisi yeni sezonda Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Adı ilk olarak Prison Break uyarlaması ile anılan Kıvanç Tatlıtuğ, dizinin senaryosu memnun etmediği için yeniden yazım sürecine geçilince, bir başka Ay Yapım projesi olan Çarpışma ile el sıkıştı.

Kanalların yapım şirketlerinden, yapım şirketlerinin de oyuncularından indirime gitmeyi talep ettiği şu dönemde, bir önceki projesi olan Cesur ve Güzel’den 175 bin aldığı konuşulan Kıvanç’a farklı bir teklif yapıldı. Sözleşmeler bölümlük olmadığı, Kıvanç Tatlıtuğ gibi bir isim ile de 1-2 veya 5-10 bölümlük anlaşma yapılamayacağı için, uzun dönemli anlaşma yaparak, önemli bir meblağın altına giriliyor.

Dizinin tutmama ihtimali ise yapımcıları farklı bir yöne sevk etti. Bu kapsamda ünlü oyuncuya bölüm başı ücret yerine, dizi için ortaklık teklif edildiği söylendi. Böylelikle kazanırsak birlikte kazanırız, tutturamazsak da ödeme yükü altına girmeyiz sonucu ortaya çıkmış oldu.

Tatlıtuğ dizide Mahir isimli bir komisere hayat verirken, dizi 4 aracın çarpışmasının ardından yaşanan gelişmeleri konu alacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*