Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Saadet Işıl Aksoy, Rainbow Six filmi ile görüşüyor!

Film Haberleri

Saadet Işıl Aksoy, Rainbow Six filmi ile görüşüyor!

Altın Portakal ödüllü güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy, yeni sinema filmi görüşmesi için Paramount Pictures Stüdyoları’na görüşmeye gitti.

Saadet Işıl Aksoy, Rainbow Six filmi ile görüşüyor!

Daha önce de Hollywood yapımı bir filmde Penelope Cruz ile birlikte rol alan Saadet Işıl Aksoy, önceki gün de Los Angeles’taki Paramount Pictures Stüdyoları’nda görüşmeye gitti.

Bu görüşmeye katılmadan evvel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan güzel oyuncu, bu görüşme ile ilgili bilgi vermekten kaçınsa da, Aksoy’un kadrosunda yer alacağı film ile ilgili detaylar öğrenildi.

Marvel’in gişede büyük bir başarı elde eden filmi Black Panther’in başrol oyuncusu Michael B. Jordan’nin yer alacağı, ABD’li yazar Tom Clancy’in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanacak ‘Rainbow Six’ adlı filmde yer alacak.

Daha önce video oyunlarına da uyarlanan ve bir dönem en çok oynanan oyunlardan biri olan Rainbow Six’in sinema versiyonunda, Jordan eski bir donanma kuvvetleri mensubu olan John Clark olarak beyazperde’de yer alırken, Saadet Işıl Aksoy’un görüşmede hangi rol için anlaşma masasına oturduğu gizemini koruyor.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı