Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Sadettin Saran’ın takipçisi ile ilginç diyaloğu

Magazin

Sadettin Saran’ın takipçisi ile ilginç diyaloğu

Mustafa Sandal’dan boşanan Emina Jahovic ile aşk yaşamaya başlayan Sadettin Saran’ın sosyal medyadaki takipçisi ile diyaloğu dikkat çekti.

Sadettin Saran'ın takipçisi ile ilginç diyaloğu

Mustafa Sandal’dan boşanan Emina Jahovic ile aşk yaşadığı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştüğünde, her iki isimde aşk iddialarını ne yalanlamış ne de doğrulamıştı. Öyle ki uzun süre de bu birlikteliklerini gözlerden uzak yaşadılar.

İki ismin aşk yaşadığı tamamen ayyuka çıkınca gizlemenin anlamı olmadığını fark eden çift, nispet yapar gibi el el birlikte poz verip, aşklarını saklamamaya karar verdi. Bu durum belli ki yakışıklı iş adamının sıkı takipçilerini pek mutlu etmedi.

Zira ünlü iş adamının sosyal medyadan paylaştığı iyi hafta sonları yazdığı bir paylaşımına gelen cevap, bir takipçisinin bu ilişkiden olan memnuniyetsizliğini ortaya koydu. O takipçisi, “Adamı kaptılar anasını satayım nesi güzel hafta be” deyince, Saran bu paylaşıma gülerek karşılık verdi.

Bir başka takipçisi ise, “Bir Boşnak olarak karizmatik adam. Neden kapmasınlar? Geçen gün İstinyePark’ta karşılaştım; resim çekilmek istedim, ne tepki verirsiniz diye yanaşmadım. İnşallah davet edersiniz, tanışırız. Bir hayranınız olarak sevgiler, saygılar. Hep mutlu olun” yazınca, yakışıklı iş adamının cevabı da “Çekilebiliriz.” oldu.

Sadettin Saran'ın takipçisi ile ilginç diyaloğu

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı