Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şahin Tepesi 1.Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Diziler

Şahin Tepesi 1.Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Ay Yapım’ın bu sezon ekranlara taşıdığı dizilerden biri olan ve yakında Atv’de başlayacak olan Şahin Tepesi 1.bölümü yayınlanan fragman ile tanıtıldı.

Şahin Tepesi 1.Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Bir döneme damga vuran ‘Falcon Crest’ dizisinden uyarlanarak, Atv ekranlarında başlayacak olan dizinin senaryosu usta kalem Melek Gençoğlu tarafına emanet iken, yönetmen koltuğunda isim de yine pek çok Ay Yapım projesinde imzası bulunan Hilal Saral oturuyor.

Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu gibi tecrübeli isimler ile birlikte, genç neslin yükselen yıldızlarından Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’da başrolde yer alan diğer isimler olarak dizide yer alıyor.

Henüz yayın tarihi belli olmayan Şahin Tepesi dizisinde birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatılıyor.

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması oldukça keyifli olan yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Diziler

Yukarı