Şahin Tepesi 2. Bölüm Fragmanı (Yayınlandı)

Şahin Tepesi 2. Bölüm Fragmanı (İlk bölümde neler oldu?)

Atv’nin yeni dizisi Şahin Tepesi 1.bölümü ekranlara geldi. İzleyicilerin büyük bir ilgi ile takip ettiği Şahin Tepesi 2.Bölüm Fragmanı ise büyük bir merakla beklenmeye başlandı. Şahin Tepesi 2.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hilal Saral, Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Leyla Tanlar, Kaan Taşaner ve Mustafa Mert Koç’un başrollerinde yer aldığı Şahin Tepesi, ilk bölümü ile ekranlara geldi. 80’li yılların ilgi ile takip edilen yabancı dizisi Falcon Crest’ten uyarlanan Şahin Tepesi’nde birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı ekranlara geliyor.

BÜYÜK SIR

Bir ölümün ardındaki büyük sır… Birlikte büyüdüğü Tuna’nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna’yla evlenmiş ve onların da iki çocukları olmuştur. Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için de büyük sürpriz olur. Tuna’nın çapkınlığıyla ünlü oğlu Efe’yle (Boran Kuzum), Melek’in kızı Verda (Aybüke Pusat) arasındaki kıvılcım gelecekteki aşkın habercisidir. Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir’i, hem de sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek’in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır. Omuzlarında en az Tuna’nınki kadar büyük bir sır yükü taşıyan Melek’in son anda verdiği karar, herkesin hayatındaki dengeleri alt üst edecektir.

ŞAHİN TEPESİ 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*