Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şahin Tepesi 2. Bölüm Fragmanı (Yayınlandı)

Dizi Haberleri

Şahin Tepesi 2. Bölüm Fragmanı (Yayınlandı)

Atv’nin yeni sezon için Bir Zamanlar Çukurova etkisi yapması beklenen yeni dizisi Şahin Tepesi 1. bölümü ile bu akşam ekranlara geldi.

Şahin Tepesi 2. Bölüm Fragmanı (İlk bölümde neler oldu?)

Atv’nin yeni dizisi Şahin Tepesi 1.bölümü ekranlara geldi. İzleyicilerin büyük bir ilgi ile takip ettiği Şahin Tepesi 2.Bölüm Fragmanı ise büyük bir merakla beklenmeye başlandı. Şahin Tepesi 2.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hilal Saral, Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Esra Dermancıoğlu, Leyla Tanlar, Kaan Taşaner ve Mustafa Mert Koç’un başrollerinde yer aldığı Şahin Tepesi, ilk bölümü ile ekranlara geldi. 80’li yılların ilgi ile takip edilen yabancı dizisi Falcon Crest’ten uyarlanan Şahin Tepesi’nde birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı ekranlara geliyor.

BÜYÜK SIR

Bir ölümün ardındaki büyük sır… Birlikte büyüdüğü Tuna’nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna’yla evlenmiş ve onların da iki çocukları olmuştur. Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için de büyük sürpriz olur. Tuna’nın çapkınlığıyla ünlü oğlu Efe’yle (Boran Kuzum), Melek’in kızı Verda (Aybüke Pusat) arasındaki kıvılcım gelecekteki aşkın habercisidir. Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir’i, hem de sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek’in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır. Omuzlarında en az Tuna’nınki kadar büyük bir sır yükü taşıyan Melek’in son anda verdiği karar, herkesin hayatındaki dengeleri alt üst edecektir.

ŞAHİN TEPESİ 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı