Şahin Tepesi ilk bölümü ile 23 Kasım’da Atv ekranlarında başlıyor!

Şahin Tepesi, ilk bölümü ile 23 Kasım'da Atv ekranlarında başlıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile rekor kıran, Can Kırıkları’nı ise 4. bölümde bitiren Atv, reyting sınırında devam eden Ağlama Anne’den sonra, Şahin Tepesi dizisini izleyicisi ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerine imza atan Ay Yapım’ın yapımcılığında ekranlara taşınacak olan Şahin Tepesi dizisi, 80’li yıllara damga vuran efsane dizi Falcon Crest’in uyarlaması olarak ekranlara gelecek.

Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu ile birlikte yıldızı parlayan genç oyuncular Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’un başrollerini paylaştığı Şahin Tepesi, 23 Kasım Cuma günü 1. bölümü ile Atv ekranlarında olacak.

Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizi, Arka Sokaklar ve Gülperi’nin total izleyici de reyting savaşı verdiği, Kızım, İstanbullu Gelin, Payitaht Abdülhamit ile kıyasıya bir mücadeleye girecek.

İnsan bir seçim yapar, keşke olmasaydı der…

ŞAHİN TEPESİ DİZİ KONUSU

Birbirlerinin hayatından çalan iki kadının hak ve güç savaşı… Bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadele… Bir ölümün ardındaki büyük sır…
Birlikte büyüdüğü Tuna’nın (Zerrin Tekindor) oyununa gelen Melek (Ebru Özkan), işlemediği bir kabahat yüzünden babası tarafından evden kovulmuş ve mirastan mahrum edilmiştir. Yıllar sonra babasının cenaze törenine katılmak için döndüğünde iki yetişkin çocuğu olan dul bir kadındır. Gençlik aşkı Demir (Murat Aygen) ise Tuna’yla evlenmiş onların da iki çocukları olmuştur.
Babasının vasiyeti, iki çocuğuyla borç harç içinde hayat mücadelesi veren Melek için ne kadar şaşırtıcı ise, Tuna için o kadar büyük sürpriz olur. Babasının affettiği Melek de artık, mirasta hak sahibidir.

Kocasına saplantılı bir şekilde aşık olan Tuna, hem Demir’i, hem sahip olduğu serveti kaybetme endişesi yaşarken, en çok Melek’in babasının ölümünün ardındaki sırrı öğrenmesinden korkmaktadır.
Geçmişteki acı ve pişmanlıklarıyla kavrulan iki kadının kıyasıya mücadelesi, çocukları Verda (Aybüke Pusat) ve Efe’nin (Boran Kuzum) aşklarına en büyük engeldir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*