Reyting Sonuçları 23 Kasım: Şahin Tepesi reytingleri hayal kırıklığı yarattı!

Şahin Tepesi ne kadar izlendi? Reyting sonuçları

Arka Sokaklar, Gülperi, Kızım, İstanbullu Gelin, Payitaht Abdülhamid’in reyting savaşına, 23 Kasım 2018 Cuma günü itibari ile Şahin Tepesi’de dahil oldu. 23 Kasım 2018 Reyting sonuçları da belli oldu.

Şahin Tepesi reytinglerde beklenen etkiyi gösteremedi

Total grubunda Arka Sokaklar’ın ambargo koyduğu Cuma günlerinde, yeni sezon dizilerinden biri olan Gülperi’de hemen arkasında haftalardır grubun en çok izlenen ikinci dizisi olarak yer alıyor. AB grubunda izleyici kitlesinin tercih etmediği Arka Sokaklar nispeten daha alt sıralarda yer alırken, bu grupta da İstanbullu Gelin ve Kızım dizileri daha fazla ilgi görüyor.

Genelde dizilerin ilk bölümleri ile patlama yaptığı çok nadir görüldüğü ve hali hazırda diğer tüm dizilerin bir izleyici kitlesi olduğu için, Şahin Tepesi’nin çok iddialı bir giriş yapamayacağını ön görüyoruz.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü, total’de en çok izlenen diziler sırası ile Arka Sokaklar, Gülperi, Kızım, İstanbullu Gelin, Aşk ve Mavi ve Payitaht Abdülhamid olmuştu. Aşk ve Mavi’nin final yapması ile yerine başlayan Şahin Tepesi’nin ne kadar izlenme oranı aldığı, Aşk ve Mavi’nin bıraktığı yerden devam edip etmediği de sabah anlaşılacak. Zira Aşk ve Mavi final bölümü ile 4.69 reyting almayı başarmıştı.

Ve tahmin ettiğimiz gibi oldu, yeni bir dizi daha büyük sıçrayışla başlayamadı. Şahin Tepesi dizisi total’de aldığı 3.52 reyting ile 13. sırada yer alırken, AB grubunda da 2.41 reyting alarak 15. sırada yer alabildi.

Total’in vazgeçilmez lideri Arka Sokaklar 9.36 reyting ile günün birincisi olurken, Gülperi 6.98 reyting ile total’de 3. sırada yer aldı. Kızım 5.35 ile 5. sırada, İstanbullu Gelin 4.55 reyting ile 7. sırada Payitaht ise 4.53 reyting ile 8. sırada yer aldı.

AB grubunda ise geçtiğimiz haftanın benzeri bir sonuç ortaya çıktı. Burada da en çok izlenen dizi sırası ile İstanbullu Gelin, Payitaht Abdülhamid, Kızım, Arka Sokaklar ve Şahin Tepesi oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*