Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şahin Tepesi’nin kanalı Atv oldu

Dizi Haberleri

Şahin Tepesi’nin kanalı Atv oldu

80’li yıllara damga vuran Falcon Crest isimli dizinin uyarlaması olarak ekranlara gelecek olan ‘Şahin Tepesi’ isimli dizinin yayınlanacağı kanal belli oldu.

Şahin Tepesi'nin kanalı 'Atv' oldu

Türkiye’nin tek ’emmy’ ödüllü yönetmeni olan Hilal Saral’ın yönetmenliğini üstlendiği, usta oyuncu Zerrin Tekindor’un başrolünde yer aldığı Şahin Tepesi dizisinin yayınlanacağı kanal Atv oldu.

Usta oyuncu Zerrin Tekindor dışında, Ebru Özkan, Murat Aygen, Esra Dermancıoğlu’nun yanı sıra genç yetenekler Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Leyla Tanlar ve Mustafa Mert Koç’unda kadrosunda yer aldığı ve yakında başlayacak olan Şahin Tepesi, Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Başarılı senarist Melek Gençoğlu ve ekibinin senaryosunu kaleme aldığı Şahin Tepesi, birbirlerinin hayatından çalan iki kadının güç savaşını ve bu savaşın ortasında kalan iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatacak.

şahin tepesi gazete

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı