Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şampiyon filminin afişi ve fragmanı görücüye çıktı

Film Haberleri

Şampiyon filminin afişi ve fragmanı görücüye çıktı

Jokey Halis Karataş ve efsane yarış atı Bold Pilot’un hikayesini beyazperde’ye taşıyacak olan Şampiyon filminin afişi ve fragmanı yayınlandı.

Şampiyon filminin afişi ve fragmanı görücüye çıktı

Ay Yapım ve Med Yapım’ın yapımını birlikte üstlendiği, efsane yarış atı Bold Pilot ve jokey Halis Karataş ile onun büyük aşkını anlatacak olan, şimdiden merakla beklenen filmin afişi ile fragmanı görücüye çıktı.

Ahmet Katıksız’ın senaryosunu Serkan Yörük ile birlikte yazdığı, aynı zamanda yönetmenliğini üstlendiği filmde Halis Karataş ve Begüm Atman’ın destansı aşkı da beyazperde’de anlatılacak.

Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan’ın başrollerini paylaştığı film 7 Aralık’da vizyona girerken, film için yayınlanan fragman’da 2 dakika 26 saniye 22 saliseden oluşuyor. Fragmanın bu süresi ise Bold Pilot’un rekoru hala elinde tuttuğu Gazi Koşusu’na atıfta bulunuyor.

şampiyon film afişi

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı