Savaşçı 61. Bölüm Fragmanı! Kopuz Albay’dan Şok Hamle

Savaşçı 61. bölüm

FOX TV ekranlarının fenomen dizisi Savaşçı’nın 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda dikkat çeken detaylar arasında Kopuz Albay’ın kardeşi olan Murat’ın uzun yıllar sonrasında yeniden ortaya çıkacak olmasıdır. Ancak Albay Kopuz bu durumdan hiç de memnun olmayacaktır. Kılıç Timi ise kendilerine verilen yeni bir emir ile operasyona giderken Kopuz Albay’ın son bir hamlesi ile büyük bir şaşkınlık içerisine düşüyorlar.

Savaşçı 61. Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Savaşçı dizisinin 61. yeni bölümü 3 Şubat Pazar akşamında saat 20.00’da FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Savaşçı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Kılıç Tim’ini tuzağa düşürmek isteyen Karon’un adamları başarısız olmuşlardır. Lazar’da tüm bu gelişmeler sonrasında Karon’u arayarak durumu haber verir. Kılıç Tim’i kendilerine kurulan tuzağı son anda fark ederek geri çekilir. Ancak bu arada Bahtiyar yara almıştır. Pilot Üsteğmen Funda Turaç adına düzenlenen raporda da bir daha uçmasının imkansız olduğu yer almaktadır. Funda duydukları karşısında şok olmuştur.

 

Kılıç Tim’i Aranıyor

Kılıç Timi ilk olarak köye gelir. Fakat köyde kimsecikler yoktur. Mehmet Emin’de Kağan yüzbaşıya köylülerin gittikleri yeri söyler. Velid’in adamları ise pusuda beklemektedir. Kılıç Timi, köylüleri kurtarmak için plan yaparken Velid’in adamları da hem köylüleri hem de Tim’i bulmak için aynı anda harekete geçer. Lazar’ı arayan Velid’de ortalarda kimsenin olmadığını ve Timi bulamadığını söyler.

Kutalmış Paşa’dan Emir

Kopuz Albay, Kılıç Timi’nden haber alamayınca Azeri Albay Cevher’i telefonla aramak zorunda kalır. Cevher Albay, ortalarda görünmeyen Timi bulmak için bulundukları bölgeye 5 tim çıkardığını söyleyerek, durumun oldukça karılık olduğundan bahseder. Kutalmış Paşa’nın yanına giden Kopuz Albay’da son yaşananları anlatır. Karon’un işinin bitirilmesini emreden Kutalmış Paşa’nın emri herkesi harekete geçirir.

Kopuz Albay Harekete Geçer

Teröristlerin kendilerine doğru geldiğini haber alan Kağan Yüzbaşı temkinlidir. Kopuz Albay ise Kutalmış Paşa’dan aldığı emir sonrasında hemen harekete geçer. Kopuz Albay’ın yanına gelen Seyfi, gelmek için kendisinden izin ister. Bu esnada Funda Üsteğmen’de Kopuz Albay’ın karargahına kadar gelmiştir fakat onlar Timi bulmak için çoktan harekete geçmişlerdir. Funda geri dönüş yaparken Kutalmış Paşa kendisini görür. Kutalmış Paşa’ya yaşanan ile ilgili bilgi veren Funda Üsteğmen, bundan sonra bir daha asla uçamayacağını ve geri hizmette her zaman görevinin başında olduğunu söylese de kafası oldukça karışmıştır.

Savaşçı 61. bölümSavaşçı 61. bölüm

Fedakar Mehmet Emin

Yörük Haydar, köylülerin kurtarmak adına yaptığı planı Kağan Yüzbaşı’ya anlatır. Kağan ve Haydar geride kalarak teröristler ile çatışırken diğerleri de köylüleri bulmak için harekete geçer. Mehmet Emin el bombalarının pimini çekerek Time yanlarından gitmelerini söyler. Mehmet Emin, elindeki el bombaları ile teröristlerin üzerlerine giderek arkadaşları uğruna şehit düşer. Herkesi derin bir sessizlik kaplamıştır. Bahtiyar ise Mehmet Emin’in onları kurtarmak adına nasıl kendini feda ettiğinden bahsederek gözyaşlarına boğulur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*