Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Seçkin-Demet Özdemir çiftinin yüzleri asık!

Magazin

Seçkin-Demet Özdemir çiftinin yüzleri asık!

Hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan, yaşadıkları aşk ile büyük dikkat çeken Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir’in yemeği mutsuz bitti. Etiler’de birlikte yemek yiyen çift, mekana gülerek girdi, somurtarak çıktı.

3 aydır birlikte olan ve birbirine çok yakıştırılan iki oyuncu Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir birlikteliğine nazar değdi. Yemek için Etiler’i tercih eden çift, gecenin geç saatlerine kadar oturdukları mekandan suratları asık bir şekilde çıktı.

Sabah 03.00 sıralarında ayrıldıkları mekandan çıkarken iki ismin keyifsizliği kavga ettiler şeklinde yorumlandı. Mekan çıkışında taksiye binerek evlerine dönen ikilinin bu halleri hayranlarını da korkuttu.

Seçkin Özdemir sevgilisinin klip arkasında dans ettiği videolarının basına yansıması sonrasında sevgilisinin yanında durmuş, muhabirlerin o sahneler ile ilgili sorular sormasına da engel olarak sevgilisine sahip çıkmıştı.

Sevgilisine jestlerde de bulunan Özdemir, sevgilisinin setine çiçek gönderirken, Demet Özdemir’de Seçkin Özdemir’i yeni dizisi Can Kırıkları’nda ziyaret edip, yeni dizisi için kutlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde de Seçkin Özdemir, yeni yaşını sevgilisi ile birlikte kutlayarak mutlu bir birliktelik yaşadıklarının sinyalini verirken, bu son kare, iki isme nazar değdi şeklinde yorumlandı.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı