Seçkin-Demet Özdemir çiftinin yüzleri asık!

Seçkin-Demet Özdemir çiftinin yüzleri asık!

3 aydır birlikte olan ve birbirine çok yakıştırılan iki oyuncu Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir birlikteliğine nazar değdi. Yemek için Etiler’i tercih eden çift, gecenin geç saatlerine kadar oturdukları mekandan suratları asık bir şekilde çıktı.

Sabah 03.00 sıralarında ayrıldıkları mekandan çıkarken iki ismin keyifsizliği kavga ettiler şeklinde yorumlandı. Mekan çıkışında taksiye binerek evlerine dönen ikilinin bu halleri hayranlarını da korkuttu.

Seçkin Özdemir sevgilisinin klip arkasında dans ettiği videolarının basına yansıması sonrasında sevgilisinin yanında durmuş, muhabirlerin o sahneler ile ilgili sorular sormasına da engel olarak sevgilisine sahip çıkmıştı.

Yüzleri Asıldı

Sevgilisine jestlerde de bulunan Özdemir, sevgilisinin setine çiçek gönderirken, Demet Özdemir’de Seçkin Özdemir’i yeni dizisi Can Kırıkları’nda ziyaret edip, yeni dizisi için kutlamıştı.

Geçtiğimiz günlerde de Seçkin Özdemir, yeni yaşını sevgilisi ile birlikte kutlayarak mutlu bir birliktelik yaşadıklarının sinyalini verirken, bu son kare, iki isme nazar değdi şeklinde yorumlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*