Seçkin Özdemir, Gürkan Şef’in müdavimi oldu

Seçkin Özdemir, Gürkan Şef'in müdavimi oldu

Pek çok ünlü oyuncunun yemek için sıklıkla tercih ettiği Gürkan Şef Steakhouse’ın müdavimlerinden biri olan yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir, geçtiğimiz akşam yine yemek için Gürkan Şef’in lezzetli etlerini tercih etti.

Mekan çıkışında kendilerini görüntüleyen basın mensupları ile muhabbet etmeyi ihmal etmeyen yakışıklı oyuncu ve ünlü şef, oyuncu sevgilileri içinde övgü dolu açıklamalarda bulundular.

Ünlü oyuncu, “Gürkan’ın muhteşem etlerinden yedim. Bir şeyler atıştırıp sohbet ettik. Şimdi de eve gidiyorum” diyerek söze girerken, yeni sezonda yayına girecek olan dizisi ile ilgili de konuştu.

Müdavimi Oldular

Seçkin Özdemir, komiser rolü ile izleyici karşısına çıkacağı Can Kırıkları dizisi için, özel silah eğitimi aldığını, projenin çok iddialı olduğunu dile getirdi. Reyting rekorları kıran Erkenci Kuş’un başrol oyuncusu olan sevgilisi Demet Özdemir’e de övgüler dizen Seçkin Özdemir, “Onun oyunculuğunu çok beğeniyorum. Bence oyunculukta bir numara” diye konuştu.

Ünlü şef de, oyuncu olan sevgilisi Fatma Topbaş için benzer bir iltifatta bulunarak, “Fatma ve Demet oyunculukta bir numara. Onları ekranda izlemek bize mutluluk veriyor” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*