Seda Akgül, 4 Kadın programı için iyimser yaklaşıyor

Seda Akgül, 4 Kadın programı için iyimser yaklaşıyor

Bugün ‘bacak şov’ yaptığı yakıştırmaları yapılan Seda Akgül, bacağının batarya ve mikrofonun bağlı halinin fotoğrafını çekerek sosyal medya hesabına da yüklemişti. Ünlü sunucu programı sonrasında alışveriş merkezinde arkadaşları ile yemek yedi.

Masa Restaurant’ta arkadaşları ile birlikte yemek yiyip, ardından da sıkı bir alışveriş turuna çıkan Seda Akgül, yorgunluğunu kahve içerek attığı Butterfly çıkışında basın mensupları ile ayak üstü sohbet etti.

13 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayan programları ile ilgili gelen soruya program daha çok yeni diyen Akgül, “Program yavaş yavaş oturuyor. Seyircimiz sağolsun bizi yalnız bırakmıyorlar, onlara teşekkür ederiz. İyi bir ekip olduk” ifadelerini kullandı.

İyimser Yaklaşıyor

Güzelliği ve fiziği ile dikkatleri çekmeyi başaran ünlü sunucunun yaptığı açıklamanın bir benzerini önce ki gün programın diğer bir sunucusu Derya Tunalı’da yapmıştı.

Kritiğini yaptığımız programın neredeyse 15 iş günü ekranlara geldiği programın izlenme oranlarını rakip ve daha az izlenen kanallarla karşılaştırıp, bu iyimser yaklaşımın yerinde olmadığını vurguladık.

Nitekim durum böyle. Umarım biz yanılırız ve 4 Kadın Zamanı reytinglerini daha da yükseltir ve ortaya şuanda olduğundan daha başarılı bir iş çıkartır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*