Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Seda Akgül’e hastaneden “Acil” tarifesi

Magazin

Seda Akgül’e hastaneden “Acil” tarifesi

Tecrübeli bir televizyoncu olan ancak sunduğu Kısmetse Olur programı sonrasında adeta kısmeti açılan Seda Akgül, TV 8’de Hakan Ural ile birlikte sunduğu programdan, Kanal D’de sunacağı yeni programı için azlini istemişti.

Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan 4 Kadın Zamanı’nın sunucularından Seda Akgül, 3 kaburgası kırıldığı için acil bölümünden bir özel hastaneye giriş yapıp, tedavi gördü.

Tedavisinin ardından hastanenin kendisine 2500 TL’lik fatura çıkarmasını karşısında neye uğradığını şaşıran Akgül, daha önce de sunuculuğunu yaptığı özel hastane için sosyal medya’dan “Muhtemelen kaburgalarım kırık, acil girişi vereceğim para 2,500 TL. Yıllardır buranın sunuculuğunu yaptım, ayıptır be. Neredeydi acil kapısından girerek bedava olması.” mesajını paylaştı.

Ünlü sunucu 13 Ağustos’ta başlayacak olan yeni programını, Derya Tuna, Eylül Öztürk ve Hande Ataizi ile sunacak. Program ise her sabah canlı olarak 09.30’da ekranlarda olacak.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı