Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Seda Akman, Yüksel rolü ile izleyici karşısına çıkacak

Televizyon

Seda Akman, Yüksel rolü ile izleyici karşısına çıkacak

Geçtiğimiz haftalarda yeni sezon çekimlerine başlanan Atv’nin sevilen dizisi Aşk ve Mavi’nin yeni sezon oyuncu kadrosuna dahil olan Seda Akman’ın oynayacağı rol belli oldu. Güzel oyuncu, ‘Yüksel’ karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

İki sezondan bu yana Atv ekranlarında büyük bir beğeni ile takip edilen, üçüncü sezon çekimleri de devam eden Cuma günlerinin sevilen dizisi Aşk ve Mavi’de Seda Akman, Yüksek rolü ile saplantılı ve hırslı bir kadına hayat verecek.

Seda Akman, Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosuna katılmasının ve rolü kabul etmesinin ana sebebinin karakter olduğunu ifade ederek, “Yüksel, hayatta sahip olduklarını zorluklarla kazanmış, hırslı ve saplantılı bir kadın. Bu rolün hem hayatıma, hem mesleğime büyük bir katkı sağlayacağını düşünüyorum. Ayrıca, bu işin Kapadokya’da çekiliyor olması da beni cezbetti. İlk kez şehir dışında bir dizi de çalışıyorum. Bunu tecrübe etmeliydim” diye konuştu.

seda akman aşk ve mavi yüksel

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, başrollerini Emrah Erdoğan, Burcu Kıratlı, Kenan Bal, İpek Tuzcuoğlu, Cüneyt Mete, Ayşegül Ünsal, Alayça Öztürk, Birgül Ulusoy gibi isimlerin paylaştığı, Ali ve Mavi’nin dillere destan aşk hikayesini konu alan Aşk ve Mavi, Eylül ayında 3. sezonu ile ekranlarda olacak.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı