Seda Akman, Yüksel rolü ile izleyici karşısına çıkacak

Seda Akman, Yüksel rolü ile izleyici karşısına çıkacak

İki sezondan bu yana Atv ekranlarında büyük bir beğeni ile takip edilen, üçüncü sezon çekimleri de devam eden Cuma günlerinin sevilen dizisi Aşk ve Mavi’de Seda Akman, Yüksek rolü ile saplantılı ve hırslı bir kadına hayat verecek.

Seda Akman, Aşk ve Mavi dizisinin oyuncu kadrosuna katılmasının ve rolü kabul etmesinin ana sebebinin karakter olduğunu ifade ederek, “Yüksel, hayatta sahip olduklarını zorluklarla kazanmış, hırslı ve saplantılı bir kadın. Bu rolün hem hayatıma, hem mesleğime büyük bir katkı sağlayacağını düşünüyorum. Ayrıca, bu işin Kapadokya’da çekiliyor olması da beni cezbetti. İlk kez şehir dışında bir dizi de çalışıyorum. Bunu tecrübe etmeliydim” diye konuştu.

seda akman aşk ve mavi yüksel

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, başrollerini Emrah Erdoğan, Burcu Kıratlı, Kenan Bal, İpek Tuzcuoğlu, Cüneyt Mete, Ayşegül Ünsal, Alayça Öztürk, Birgül Ulusoy gibi isimlerin paylaştığı, Ali ve Mavi’nin dillere destan aşk hikayesini konu alan Aşk ve Mavi, Eylül ayında 3. sezonu ile ekranlarda olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*