Seda Sayan, Hadise’den güzel olacağım diyerek bakıma girdi

Seda Sayan, Hadise'den güzel olacağım diyerek bakıma girdi

Şişli’de bir güzellik merkezine giderek bakım yaptıran ünlü şarkıcı, kirpiklerini yaptırıp, dudak konturu çalışılacağını söyledi. Kaşlarından da bahseden Sayan, genç kızken bir kaşım vardı kandilli vapuruydu gibi diyerek güldürdü.

Dökülmeler olmaya başlayınca bir takım müdaheleler de bulunan, kaş arasında ki açılmaları dövme ile kapattığını söyleyen Sayan, kaşları içinde işlem yaptıracağını açıkladı. Şuanda boyadığım gibi kıl tekniği ile tek tek halledileceğini belirtti.

Bakıma Girdi

Çok güzel olmam lazım, Hadise’den güzel olmam şarttır diyerek espri yapan Seda Sayan, Hadise’yi çok sevdiğini de açıklayıp, çok güzel görünüyordu diyen Sayan, ondan güzel olmam için çalışıyoruz işte diye esprili açıklamalarda bulundu.

Photoshop yaparken göbek deliği kaybolan Ajda Pekkan’ın sorulduğu Sayan, “Çok güzel, harika resim. Ajda, çok yoğun bir sezon geçirdi. Dinleyicisine karşı çok saygılı bir kadın. Çok disiplinli örnek alınacak bir kadın. Bikini de giyse, ne giyerse giysin yakışır. Photoshop artık her fotoğrafta var. Bunu evde oturup hiçbir şey yapmayan hanımefendiler de yapıyor. İnsanlar kendilerini öyle iyi hissedecekse yapsınlar. Artık bunun telefonda programları var” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*