Seda Sayan’ın ‘Fallingstars’ akımı reklam kokuyor!

Seda Sayan'ın 'Fallingstars' akımı reklam kokuyor!

Bu yeni akımda insanlara yere kapaklanıyor, tabi doğal bir şekilde ve bu anın karesini çekip paylaşıyorlar, amacı ne bilinmez ancak akım işte.. Seda Sayan, bu görüntüsünü paylaşan bir sayfayı repost ederek, ‘Bu bir akım arkadaşlar düşene gülmeyin’ dedi.

Ardından da akım başladı, ünlü, ünsüz pek çok isim akıma ayak uydurarak fotoğraf karelerini bir bir paylaşmaya başladı. Paylaşımlarda dikkat çeken detay ise akıma katıla herkesin fotoğraflarda düşüşünden daha çok çantasını, takısını, kıyafetini bir şeylerini gösterme çabaları içerisinde olması oldu.

Akım’dan ziyade reklam ve gösteriş meselesine dönüştü diyebiliriz. Asıl dikkat çeken ise akımı başlatan Seda Sayan’ın da reklam yapıp yapmadığı oldu. Aslına bakarsanız bal gibi yaptı.

Reklam Kokuyor

Gelelim nedenine.. Londra’da kendisine iştirak eden ve/veya takip eden isimler arasında medya mensupları da vardı. Ünlü şarkıcı ve sunucunun Londra’da ki simit sarayı önünde uyguladığı o akım da dikkat çeken 2 detay yer aldı.

Birincisi simit sarayı markasının rahatça göründüğü poşetler, ikincisi ise Seda Sayan’ın repost ettiği paylaşıma, simit sarayı sayfasının adresini iliştirmesi oldu. Akıma uyduğun bir paylaşımında ne diye bir dükkanın ismini etiketlersin ki?

Vatandaş akım var, uyayım da geri kalmayayım diyedursun, ama onların derdi reklam olsun..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*