Seks sahnesi Napoli’nin Sırrı filmine +18 getirdi

Seks sahnesi Napoli'nin Sırrı filmine +18 getirdi

Pek çok filmi ile yine pek çok ödüle layık görülen başarılı yönetmen Ferzan Özpetek’in İtalya’da geçen ve yine ilk olarak orada vizyona giren Napoli’nin Sırrı filmine +18 uyarısı getirildi.

Yaş sınırı getirildi

Türkiye’de 26 Ekim’de vizyona girecek olan, Alessandro Borghi, Maria Pia Calzone, Luisa Ranieri ve Isabella Ferrari’nin başrollerinde yer aldığı filmin başlangıcında ki dikkat çekici seks sahnesi filme +18 uyarısı verilmesine neden oldu.

Ülkede BKM tarafından hakları alınan romantik gerilim filminin konusu ise şöyle:

Genç bir kadın olan Adriana, Napoli’de gittiği bir partide Andrea adındaki bir adamla tanışır. Andrea, özgüveni yüksek olan, çekici bir adamdır. Geceyi Andrea ile geçiren Adriana, hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Genç kadın, hayatının değişeceğini, her şeyin güzel olacağını düşlerken, Andrea’nın buluşmaya gelmemesi genç kadını hayal kırıklığına uğratır. Hayatına geri dönen Adriana, otopsi yapmak için işe gittiğinde gizemli bir soruşturmanın ortasında kalır. Şüpheli bir cinayete kurban gitmiş bir bedeni inceleyen Adriana, bu karanlık sırrın gizemini çözebilecek midir?

napoli'nin sırrı afiş

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*