Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Seks sahnesi Napoli’nin Sırrı filmine +18 getirdi

Film Haberleri

Seks sahnesi Napoli’nin Sırrı filmine +18 getirdi

Türkiye’nin sinema alanında ki gururlarından, bol ödüllü ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’in yeni filmine +18 getirildi.

Seks sahnesi Napoli'nin Sırrı filmine +18 getirdi

Pek çok filmi ile yine pek çok ödüle layık görülen başarılı yönetmen Ferzan Özpetek’in İtalya’da geçen ve yine ilk olarak orada vizyona giren Napoli’nin Sırrı filmine +18 uyarısı getirildi.

Türkiye’de 26 Ekim’de vizyona girecek olan, Alessandro Borghi, Maria Pia Calzone, Luisa Ranieri ve Isabella Ferrari’nin başrollerinde yer aldığı filmin başlangıcında ki dikkat çekici seks sahnesi filme +18 uyarısı verilmesine neden oldu.

Ülkede BKM tarafından hakları alınan romantik gerilim filminin konusu ise şöyle:

Genç bir kadın olan Adriana, Napoli’de gittiği bir partide Andrea adındaki bir adamla tanışır. Andrea, özgüveni yüksek olan, çekici bir adamdır. Geceyi Andrea ile geçiren Adriana, hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Genç kadın, hayatının değişeceğini, her şeyin güzel olacağını düşlerken, Andrea’nın buluşmaya gelmemesi genç kadını hayal kırıklığına uğratır. Hayatına geri dönen Adriana, otopsi yapmak için işe gittiğinde gizemli bir soruşturmanın ortasında kalır. Şüpheli bir cinayete kurban gitmiş bir bedeni inceleyen Adriana, bu karanlık sırrın gizemini çözebilecek midir?

napoli'nin sırrı afiş

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı