Selcan Asyalı, tecavüze uğrayacak

Selcan Asyalı, tecavüze uğrayacak

Ünlü şarkıcı Selcan Asyalı’da şarkıcılıktan oyunculuğa geçmek için çabalayan isimlerden biri oldu. Bunun için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı bir okulda oyunculuk eğitimi de alan Selcan Asyalı, bitirme tezinde çok zor bir rol ile jüri karşısına çıkacak.

Kamyonda 4 kişinin kendisine tecavüz edeceği bir hikaye ile jüri karşısına çıkacak olan Selcan Asyalı’nın sergileyeceği oyunculuk performansı okuldan mezun olup olamayacağını belirleyecek.

Bu ayın sonunda oynayacağı bitirme tezinde ki performansı büyük bir merak konusu olan Asyalı’nın seçtiği bu rolün altından başarı ile kalıp kalkamayacağı, oyunculuk kariyerine yön verecek.

Tecavüze Uğrayacak

1984 yılında Artvin’de doğan güzel sanatçı, ilk sahne deneyimini 16 yaşında Kütahya’da yaşadı. Lösemili çocuklar yararına organizasyonda sahne alan Asyalı, 18 yaşından bu yana da profesyonel olarak sahnelerde şarkı söylüyor.

2016 yılında Avrupa Müzik etiketiyle Helal Et adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı. Tamamen yeni bestelerden oluşan albümünde; Aysel Gürel, Ersay Üner, Ayla Çelik, Gökhan Tepe, Emirkan, Şebnem Sungur, Ravi İncigöz, Yasemin Pulat, Cüneyt Tek, Reşit Gözdamla gibi isimlerle çalıştı.

Albümünden ilk çıkışını Nadir Bekar yönetmenliğinde kliplendirilen ve Ersay Üner’e ait olan Seni Severdim şarkısıyla yaptı. İkinci klip çalışmasını ise albümün isim şarkısı olan ve sözleri Şebnem Sungur’a, bestesi Ayla Çelik’e ait olan Helal Et adlı şarkıyla yaptı. 2017 yılının yaz aylarında ise Zor Gibi şarkısının video klibi, dinleyicilere sunuldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*