Selim Bayraktar ve Sezin Akbaşoğulları’nın rol kaderi

Selim Bayraktar ve Sezin Akbaşoğulları'nın birlikte olma kaderi!

Ardı ardına 3. kez aynı projede birlikte rol alacak olan iki başarılı oyuncunun bu durumuna kader mi demeli, tesadüf mü demeli bilinmez ama UTC’den iki ismin hayranı olan diziseverlerin bu habere sevineceği aşikar.

Dizi’de senaryo gereği ölerek veda etmelerinin ardından komedi filmi Sevgili Komşum’da tekrar rol arkadaşı olan Selim Bayraktar ve Sezin Akbaşoğulları, Atv’nin yeni dizisinde de birlikte kamera karşısına geçiyor.

sevgili komşum

İsmi ilk olarak Yıllar Sonra diye duyurulan ancak daha sonra isminin Ağlama Anne olacağı konuşulmaya başlanan yeni dizi de Sezin Akbaşoğulları, Cansel Elçin’in oynadığı Adnan’ın eşi Özlem karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Dün’de yayınladığımız bir haberde Ekin Mert Daymaz’ın da projede yer aldığını, dizi de Sezin Akbaşoğulları’nın oynadığı Özlem karakterinin kardeşi olacağını duyurmuş, diziden ilk fotoğraf karesini de paylaşmıştık.

Yine daha önce duyurduğumuz Selim Bayraktar’ında dizide rol alacağı haberimiz ardından, ünlü oyuncunun da dizide oynayacağı karakter netleşti. Uzun bir aradan sonra tekrar gün yüzüne çıkarak, dengeleri alt üst edecek bir karaktere hayat verecek olan Selim Bayraktar ile Sezin Akbaşoğulları’da böylelikle 3. kez aynı projede yer almış olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*