Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Semiramis Pekkan’ın ilişki uzmanı oğlu Zoran Lalvani, İsviçre’de servet kazanıyor!

Magazin

Semiramis Pekkan’ın ilişki uzmanı oğlu Zoran Lalvani, İsviçre’de servet kazanıyor!

Pop müziğinin süperstarı Ajda Pekkan’ın yurt dışında yaşayan kız kardeşi Semiramis Pekkan’ın oğlu, ‘ilişki uzmanı’ oldu.

Semiramis Pekkan'ın ilişki uzmanı oğlu Zoran Lalvani, İsviçre'de servet kazanıyor!

Üniversite eğitimini Harvard’da yapan, Türkçe ile birlikte 5 dil bilen, Semiramis Pekkan ve Hintli eşi Gulu Lalvani’nin oğlu Zoran Lalvani, ‘ilişki uzmanı’ ünvanı ile görev yaptığı İsviçre şirketinde aylık 91 bin Türk lirası kazanıyor.

Pekkan’ın daha önce oğlu ile ilgili yaptığı açıklamada, IQ’sunun Einstein’den bile fazla olduğunu belirttiği Lalvani, İsviçre, İngiltere, İspanya yanı sıra ABD’de eğitim aldı. İsviçre, Geneva merkezli teknoloji firmasında çalışmaya başlayan Lalvani, yıllık 200 bin İsviçre frangı alırken, bu rakam Türk lirası ile 1 milyon TL’e tekamül ediyor. İş yerinde gösterdiği başarı ile ‘ilişki uzmanı’ olarak terfi alan Lalvani henüz 28 yaşında.

Semiramis Pekkan daha önce oğlunun zekasını şu sözlerle ifade etmişti: “Zekası Einstein’dan bile yüksek çıktı. Fakat ağzını açıp bu konuda tek kelime söylemez. Günde 45 gazete okuyor”

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı