Sen Anlat Karadeniz 38. Bölüm Fragmanı! Nefes Hapisten Kurtulacak Mı?

Sen Anlat Karadeniz 38. Bölüm Fragmanı

ATV ekranlarının fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz, 3 haftalık bir aranın ardından yeniden izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Sen Anlat Karadeniz de yayınlanan 37. yeni bölüm fragmanı ile olaylar yine aksi yönde seyretmeye devam ediyor. Vedat yine rahat durmuyor.

Sen Anlat Karadeniz 37. bölüm fragmanında; Nefes ile beraber olan kızlar büyük bir imtihan veriyor. Tahir ile Mustafa da cezaevinin önüne giderek mikrofon ile yayın yapıyor. Ancak bu esnada boş durmayan Vedat hazırladığı planını devreye sokuyor ve Tahir’in annesi olan Saniye’yi kaçırıyor. Saniye anne bir eve kilitlenirken o esnada çıkan yangınla içeride kalıyor.

Sen Anlat Karadeniz 37. Bölüm Özeti

Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde; Vedat sonunda Nefes’i hapishaneye gönderirken, Vedat Yiğit’i kaçırır. Tahir ise Yiğit’i kurtarmak adına harekete geçtiği esnada Saniye artık ölümle yaşam arasında gidip gelir. Vedat ile hesaplaşma vakti gelen Fikret, ona hayatının planından bahseder. Peki burada Fikret’in asıl sırrı nedir?

Sen Anlat Karadeniz 38. Bölüm Fragmanı

Kadınlar, cezaevi hayatına alışmaya çalıştıkları esnada onlara destek olan arkalarındaki aileyi asla unutmazlar. Kadınlar bir an önce sevdiklerine kavuşmak uğruna hayatın bu zorlu sınavından başarı içerisinde geçmek isterler.

Sen Anlat Karadeniz Son Bölümde Neler Yaşandı?

Vedat sonunda kurtulur. Cep telefonundan Nefes’i arayarak Mercan’ın onu asmaya geldiğini anlatarak kısa süreli bir şok yaşamasına neden olur. Yerine başkasının asıldığını söyler. Nefes telefonu şaşkınlık içerisinde kapatır. Mercan’ın Berrak’ı asması için dua eden Vedat, Fikret’i de telefonla arayarak kendisine yardım etmesini rica eder. Bu esnada da Mustafa Tahir’i arayarak kadınların bir plan içerisinde olduğunu söyler. Tahir ise bundan haberi olduğunu kendisine iletir.

Nazar Berrak’ı evde bulamayınca Murat’ı hemen arayarak Vedat’ın onu öldüreceğini ve yayla evine gitmesini ister. Mercan’da Vedat ile ilgili anıları mazisinde canlandırarak bir kararsızlık içerisine düşer. Berrak ise hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Mercan tam gideceği esnada Tahir yanına gelir. Nefes’in kendisine anlattıklarını düşünen Tahir, hemen eve girerek Berrak’ı son anda ölümden kurtarır.

Fikret’in adamları onu eve getirmiştir. Fikret, Vedat’a dönerek ormanda neler yaptığı sorar. Vedat ise yolunu kaybettiğini söylese de Fikret, inanmak istememektedir. Kadınların birlik olarak kendisini kaçırdığını söyler. Fikret bu durum karşısında şaşkındır. Vedat, kadınların cezaevinde olduğunu düşünerek hayaller kurar.

Sen Anlat Karadeniz 38. Bölüm Fragmanı

Berrak sonunda kendine gelir. Mercan bu esnada kendisinden özür diler ancak Berrak kimsenin hatası olmadığını söyler. Tahir, Nefes’e kızsa da araya giren Berrak, onun kabahatli olmadığını iletir. Berrak, yaşananları bir bir Tahir’e anlatır.

Fikret, Vedat’ın evden ayrılmasını fırsat bilerek kamera görüntülerini almak ister. Ancak bu esnada Vedat geri döner. Mustafa’da eve geldiğinde tek kelime dahi etmeden odasına gidince Asiye bu durum karşısında şaşırır.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Ne Zaman?

Sen Anlat Karadeniz dizisi 37. yeni bölümü ile 23 Ocak Çarşamba akşamında izleyicisi ile buluşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*