Sen Anlat Karadeniz’de ‘ölümsüzlük’ öyküsü

Sen Anlat Karadeniz'de 'ölümsüzlük' öyküsü

Kimisi kavuştuğu için ‘oh’ çekip sevinirken, kimi izleyicide ise hayal kırıklığı yaratan bir dönüş oldu. Bazı izleyiciler için başlasın da izleyelimden ziyade ortaya konan senaryo, çekilen sahnelerde önem arz ediyor. Haliyle hiç bir dizi yoktur ki herkesi aynı anda mutlu etsin, reyting rekortmeni de olsan bu böyle.

Bazı ayrıntılar izleyiciye çekici gelebildiği gibi itici de gelebilir, nitekim Sen Anlat Karadeniz’de ki deniz boğuşması kadar, deniz boğuşmasının neticesi de izleyicide benzer bir etki yarattı.

Öldü kurtulduk! diye sevinen izleyici, bir anda ne görsün, su’dan çıkan sürpriz bir diriliş şaşkınlık yarattı. Elbette yaşayacaktı, dizinin ana karakterlerinden biri ama bazen senaryolar daha mantıklı yürütülmeli ki izleyici dizi ile kurduğu bağı küçük kusurlar ile koparmak zorunda kalmasın.

Sağlam bir dövüşün ardından kafasına aldığı darbe ile denizin derinliklerinde kaybolması beklenen Vedat ne hikmetse su’dan tek başına hem de kimsenin yardımı olmadan kurtulabilmeyi başardı. Sonuç olarak da kötü adamımız Vedat, yeni bölümlerle kötülüğe kaldıkları yerden devam edecekler.

Diriliş Vedat mı desek, Yaşamayanlar’ın ölümsüz vampirleri gibi Sen Anlat Karadeniz’de de bir ölümsüzümüz oldu çok şükür! mü desek bilemedik.. Bunca eleştiri arasında es geçilemeyecek bir güzellik vardı ki onu da zaten “Sen Anlat Karadeniz’de Öykü Gürman ve Resul Dindar’ın ‘Sarıl Bana’ şarkısı trend oldu” diye duyurmuştuk. Ağızlarına sağlık diyelim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*