Sen Anlat Karadeniz’de Öykü Gürman ve Resul Dindar’ın ‘Sarıl Bana’ şarkısı trend oldu

Sen Anlat Karadeniz'de Öykü Gürman ve Resul Dindar'ın 'Sarıl Bana' şarkısı trend oldu

Yeni sezona 22. bölüm ile başlangıç yapan, ölüm kalım mücadeleleri ile geceye damga vuran Sen Anlat Karadeniz’e damga vuran bir diğer nokta Sarıl Bana şarkısı oldu. Ünlü şarkıcıların dizi için yorumladığı şarkı büyük beğeni topladı.

Babası tarafından para ile satıldığı adamın zulmünden Karadeniz’e kaçan ve burada kendisini tekrar güvende hissettiği Tahir ile başlangıçta tepki çeken imkansız aşklarını konu edinen Sen Anlat Karadeniz, müzikleri ile de ilgi görmeye devam ediyor.

Senaryosu ve oyunculukları kadar şarkıları ile de mest etmeyi başaran Sen Anlat Karadeniz’de dizinin yönetmeni Osman Sınav’ın yazdığı, Öykü Gürman ve Resul Dindar’ın yorumladığı şarkı daha 48 saat geçmeden 1 milyon izlenmeye yaklaştı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir suyun altında yaşam savaşı verirken Nefes ise Vedat’la karşı karşıya kalır. Gözünü karartan Nefes, Tahir olmadan yaşamaktansa ölümü mü tercih edecek? Ceylan’ın kızı olduğunu öğrenen Nefes anneliğini sorgulamaktadır yoksa bu da Vedat’ın bir oyunu mudur? Vedat’tan kurtulduklarını düşünüp, mutlu günlerine dönen Kaleli ailesi genişlemektedir. Asiye’nin hamileliği evde herkesin yüzünü güldürürken, Vedat intikam peşinde gezer. Öldü sanılan Vedat’ın ilk hedefi kim olacak?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*