Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şenay Gürler, Çukur’a İdris Koçovalı’nın aşkı Meliha oldu!

Dizi Haberleri

Şenay Gürler, Çukur’a İdris Koçovalı’nın aşkı Meliha oldu!

Son olarak Şahsiyet ve Dudullu Postası gibi internet dizilerinde oynayan usta oyuncu Şenay Gürler, Çukur’un oyuncu kadrosuna katıldı.

Şenay Gürler, Çukur'a İdris Koçovalı'nın aşkı Meliha oldu!

Ay Yapım imzası ile reyting rekorları kıran fenomen dizi Çukur’da, İdris Koçovalı’nın eski ve büyük aşkı Meliha’yı oynayacak olan kişi usta ve güzel oyuncu Şenay Gürler oldu.

Televizyon ekranlarında son olarak Seni Kimler Aldı’da oynayan ve ondan sonra internet dizileri ile sinema projelerinde yer alan Gürler, ekran hasretini 1 yıllık aradan sonra Çukur ile dindiriyor.

Daha önce yine Ay Yapım dizisi olan İçerde’de Leyla Işık karakteri ile konuk oyuncu olarak yer alan Gürler, şimdi bir başka Ay Yapım projesinde bir kez daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Çukur’un daha ilk bölümünde İdris’in bahsettiği ancak kim olduğu gizli kalan Meliha artık gün yüzüne çıkıyor. Aliço ve Selim’in huzur evinde izine ulaştığı, Selim’in bir süredir ziyaret ettiği Meliha’nın kim olduğu da, kimin oynadığı da dizinin yayınlanan son bölümü ile birlikte belli olmuş oldu.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı