Serdar Ortaç, bebeğe hasret kalacak

Serdar Ortaç, bebeğe hasret kalacak

Bundan 4 yıl önce Chloe Loughnan ile Dünya evine ünlü şarkıcı, bir süredir boğuştuğu hastalığı yeni yeni atlattığı şu dönemde, eşi ile birlikte işlere ağırlık vermeye karar verdi.

Bir süredir bebek ile anılan, bir dönem de eşinin hamile olduğu iddiaları ortaya atılan Serdar Ortaç’ın bebek hasreti devam edecek. Bayram’da sahne aldığı mekanda basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ortaç, önümüzde ki 2 yıl için böyle bir planları olmadıklarını belirtti.

Bebeğe Hasret

Sahne almadan önce basın muhabirleri ile bir araya gelen şarkıcı Ortaç, “Ne zaman baba olacaksınız?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Chloe ile geçen günlerde bu konuyu konuştuk. Allah’a şükür, hastalığımı yeni atlattım. Onun işleri yolunda, ikimizin de planları var. Ben de baba olmayı çok istiyorum. Olacak da ama en az 2 yıl beklememiz gerekiyor.” açıklamasında bulundu.

Diğer yandan geçtiğimiz hafta yaptığı bir açıklamada eşi Chloe’nin sahnede dansçı kızlar ile dans etmesini yasakladığını açıklamasının ardından, Bayram’da sahne aldığı mekanda dansçısına sarılıp dans eden Serdar Ortaç, eşinden azarı yiyeceğe benziyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*