Serdar Ortaç’tan Demet Akalın’a: Bunların hepsi geçecek

Serdar Ortaç'tan Demet Akalın'a: Bunların hepsi geçecek

Önce evine haciz gelen, ardından da jet hızı ile kocası Okan Kurt’tan boşanan Demet Akalın, zor gününde yanında olmayan, tesellisini göremediği tüm isimleri bir bir silmeye devam ederken, Serdar Ortaç’tan Akalın’a destek mesajı geldi.

Aldığı radikal kararı, sosyal medyaya da taşıyan Akalın, arkadaş çevresinde adeta kıyım yaptı. Bundan nasibini almak istemeyen ünlü isimlerde Akalın’ın yanında olduğunu gösterdikleri paylaşımlar ile ön plana çıkmaya başladı.

Hepsi Sonunda Geçecek

100’lerce destek mesajı alan Akalın için dik dur! diyen Serdar Ortaç, bunların hepsi geçecek, sabır dedi. Ortaç paylaşımında aşağıda ki sözlere yer verdi:

“Evet adalet duygusallık dinlemez, herkese eşittir ancak kim yaptıysa, Demet Akalın’a; bu yaşattıklarınıza yazıklar olsun. Boşver Demet, bırak hortumları koparsınlar evden, daha iyi bir ev alacaksın ilerde. Buradan bir şey öğrendin kimseye güvenmeyeceksin! Hele iş yaptığınız tüccarlara ikinizde güvenmeyeceksiniz! Onlar, ev araba dinlemez görüyorsun işte haciz koydular. Ancak Okan’da bu duruma düşmek istemezdi. O çocuğunun babası ve sen de iyi bir insansın. Bunların hepsi bir sınav geçecek Demet. Dünya kadar malın olmasın, sağlığın olsun”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*