Serenay Sarıkaya için varsa yoksa Bergen

Serenay Sarıkaya için varsa yoksa Bergen

Marie Claire’ye konuşan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, “Bergen ile yatıp Bergen ile kalkıyorum. Rüya projem.” söylemi ile Bergen isimli film için nasıl hazırlandığının altını çizdi.

Sarıkaya, oynamayı çok istediği, rüyam dediği Bergen’in hayatını oynayacağı film için, “Çok heyecanla beklediğim bir sinema filmi var; Bergen. Bergen ile yatıp Bergen ile kalkıyorum. Rüya projem.” derken filmin senaryosunun hala yazım aşamasında olduğunu söyledi.

En heyecanlandığı projesiymiş

Güzel oyuncu sözlerine, “Hakikaten benim kariyerimde çok önem verdiğim bir iş bu. O yüzden hiçbir şeyin aceleye gelmesini istemiyoruz. Bu projeyi hakkıyla gerçekleştirmeyi çok istiyoruz. Daha emin adımlarla, içimize sindire sindire ilerliyoruz” diyerek devam etti.

3.5 yıldır birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Kerem Bürsin ile ilgili de konuşan Sarıkaya, “Neredeyse üç buçuk seneye doğru gidiyoruz. Bence iyi bir ilişki birbirini idare etme sanatı. Anlayış, sevgi ve saygı çerçevesinde birbirimizin hayatındayız.” diyerek ilişki durumlarını özetledi.

Amerika’da büyümesi nedeni ile kültürel ve pek çok anlamda olaylara farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Kerem Bürsin ile bu konularda farklılıklarınız var mı sorusuna da “Kerem o kadar da Amerikalı değil aslında. Dünyanın çok fazla yerinde yaşama fırsatı olmuş. Ve evet, bütün bu yaşadığı kültürlerden getirdiği türlü türlü değişik yansımalar mevcut onda. Bilmediğim çok şey öğrendim ondan. Benim, onunla ilgili çok komik bulduğum bazı taraflar var. O da benim bazı arabesk taraflarımı çok komik buluyor.” diye cevap verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*