Serhat Kılıç yeni programı ile Çolak’ı hafızalardan siler

Serhat Kılıç yeni programı ile Çolak'ı hafızalardan siler

Kariyerinde çok fazla projede yer alan Serhat Kılıç hiç şüphesiz ki Söz’de ki Çolak karakteri ile kariyerinde bir tık daha öteye ilerledi. Başarılı oyunculuğa ile ürkütücü, kötü ve gaddar bir karakteri ortaya koyan Kılıç, şimdilerde ise eski yaptığı işi yapmaya başladı.

Daha önce de çocuk programı sunan, bu konuda tecrübeli olan Kılıç, Çok Tatlı ile serüvenine başlayan ancak sunuculuk anlamında henüz kendisini yetiştirmesi gerektiği görüşünün hakim olduğu, sunuculuğu ile sosyal medyada eleştiri konusu olması sonrası yapım ekibi ile anlaşamayan Buse Varol’un yerine geldi.

Bundan önce de İnan Bana isminde yine bir çocuk programı sunan Serhat Kılıç haliyle bu konuda tecrübeli. Çok Tatlı’da Buse Varol ile yaşanan hayal kırıklığı nedeni ile dibe vuran reytingleri toparlaması mutlaka zaman alacaktır, Kanal D’nin bu konuda düşük reytinglere aldırmayıp, sabredip, zaman tanırsa Serhat Kılıç’ın programa tekrar hayat vereceğini düşünmek hata olmayacaktır.

Usta oyuncu da böylelikle üzerine yapışma ihtimali olan kendi çocuğunu öldüren bir terörist olan Çolak karakterinden de uzaklaşmış olup, çocuklarla neşelenen bir isim olarak hatırlanmaya başlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*