Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Serhat Kılıç yeni programı ile Çolak’ı hafızalardan siler

Köşe Yazısı

Serhat Kılıç yeni programı ile Çolak’ı hafızalardan siler

Star Tv’nin reyting canavarı dizisi Söz’de ki ürkütücü Çolak rolü ile, kötü rolünün hakkını sonuna kadar veren Serhat Kılıç, devraldığı yeni programı Çok Tatlı’yı geçtiğimiz Pazar itibari ile sunmaya başladı.

Kariyerinde çok fazla projede yer alan Serhat Kılıç hiç şüphesiz ki Söz’de ki Çolak karakteri ile kariyerinde bir tık daha öteye ilerledi. Başarılı oyunculuğa ile ürkütücü, kötü ve gaddar bir karakteri ortaya koyan Kılıç, şimdilerde ise eski yaptığı işi yapmaya başladı.

Daha önce de çocuk programı sunan, bu konuda tecrübeli olan Kılıç, Çok Tatlı ile serüvenine başlayan ancak sunuculuk anlamında henüz kendisini yetiştirmesi gerektiği görüşünün hakim olduğu, sunuculuğu ile sosyal medyada eleştiri konusu olması sonrası yapım ekibi ile anlaşamayan Buse Varol’un yerine geldi.

Bundan önce de İnan Bana isminde yine bir çocuk programı sunan Serhat Kılıç haliyle bu konuda tecrübeli. Çok Tatlı’da Buse Varol ile yaşanan hayal kırıklığı nedeni ile dibe vuran reytingleri toparlaması mutlaka zaman alacaktır, Kanal D’nin bu konuda düşük reytinglere aldırmayıp, sabredip, zaman tanırsa Serhat Kılıç’ın programa tekrar hayat vereceğini düşünmek hata olmayacaktır.

Usta oyuncu da böylelikle üzerine yapışma ihtimali olan kendi çocuğunu öldüren bir terörist olan Çolak karakterinden de uzaklaşmış olup, çocuklarla neşelenen bir isim olarak hatırlanmaya başlar.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Köşe Yazısı

Yukarı