Sevilay Öztürk: Tacizlere tepkisiz kalmadım

Sevilay Öztürk: Tacizlere tepkisiz kalmadım

Yapımcıların tacizde bulunduğunu, bu tacizlere göz yummadığı içinde sektörde önünün kesilip, ilerleyemediğini açıklayan eski güzel, Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Ayak üstü de taciz ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Taciz iddialarının gündemde olduğu Yasak Elma dizisinde rol aldığı için taciz ile ilgili sorunun yöneltildiği Öztürk, vakti ile kendisine yapılan tacizlere müsade etmediği için önünün kesildiğini söyledi.

Sevilay Öztürk’ten Çarpıcı Açıklamalar

Eski güzel, “Geçmişte oldu, hepimizin başına geldi bunu saklayamam. Zaten benim bazı konularda ilerleyememe sebeplerimden biri de bunlara karşılık vermeyişimdir. O insanlar da silinip gitti” diye konuştu.

Talat Bulut ile aynı seti paylaşan Sevilay Öztürk, usta oyuncu ile ilgili olarak da, Talat Bulut’un efendi bir insan olduğunu ve hiç böyle bir yüzü ile karşılaşmadığını belirttiği. Öztürk açıklamalarında, “İddiada bulunan kızı hiç tanımıyorum, hatırlamıyorum. Talat Bey sette son derece efendi, çizgisini bilen bir adam. Burada kafalar karıştı, bize karşı en ufak ima ya da bir şeyini görmedim. 19 yaşındaki bir kız böyle bir şeyle anılmak istemez. Yanlış bir şey söylemek istemem. Bu konuda çok ortadayım. Kimsenin günahını almak istemem” diye konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*