Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şevval Sam’ın oğlu Selçuk Yöntem ile birlikte rol aldı

Magazin

Şevval Sam’ın oğlu Selçuk Yöntem ile birlikte rol aldı

Güzelliği, sesi ve oyunculuğu ile kendisine hayran bırakan Şevval Sam’ın oğlu da annesinin izinden yürüyor.

Şevval Sam'ın oğlu Selçuk Yöntem ile birlikte rol aldı

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam’ın futbolcu Metin Tekin’den olan oğlu Tarık Emir Tekin, aldığı oyunculuk eğitimi sonrasında ilk sinema filminde usta bir isim ile birlikte rol aldı.

Geçtiğimiz akşam Cihangir’de oğlu ile birlikte görüntülenen Şevval Sam, mekan çıkışında uzatılan mikrofonlara konuşurken, oğlunun yer aldığı ilk sinema filmi ile ilgili de konuşup, oğlu ile gurur duyduğunu anlattı.

Sam o açıklamalarında, “Oğlum bu günleri görebilmek için 4 yıl İngiltere’de oyunculuk okudu. Kamera karşısına da ilk kez Selçuk ile geçti. Oğlumla gurur duyuyorum, çok mutluyum.” diye konuştu.

Usta oyuncu Selçuk Yöntem ile ‘Akis’ isimli filmde rol alan Tarık Emir Tekin’de, “Selçuk abi ile muhteşem bir işe imza attık” dedi. Çiçeği burnunda oyuncu ayrıca kız arkadaşını da yanında getirirken, annesi ile tanıştırıp, kafede birlikte sohbet ettiler.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı