Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Şeyla Halis’in yeni dizisi Vuslat oldu

Dizi Haberleri

Şeyla Halis’in yeni dizisi Vuslat oldu

Avlu’nun ilk bölümünden bu yana kadrosunda Jale karakteri ile yer alan Şeyla Halis’in yeni dizisi belli oldu.

Şeyla Halis'in yeni dizisi Vuslat oldu

Geçtiğimiz bölümlerde Avlu dizisinde, hapishanede çıkan isyanda senaryo gereği silahla vurularak öldürülüp, Jale karakterine hayat verdiği dizinin kadrosundan ayrılan Şeyla Halis’in yeni adresi belli oldu.

Yakışıklı oyuncu Kadir Doğulu ve Devrim Özkan’ın başrollerini paylaştığı, TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Vuslat dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Şeyla Halis, Vuslat’ta Sevim Dilbaz karakterine hayat verecek.

Henüz hazırlıkları hala devam eden, bir yandan da cast çalışmaları süren, Murat Onbul’un yöneteceği, senaryosunu da Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı dizi de lokanta işletmeciliği yapan Karadenizli bir karaktere hayat verecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Şeyla Halis yanı sıra Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Özcan Varaylı, Gamze Süner Atay, Murat Karasu ve Canan Mutluer gibi isimlerde yer alıyor.

Yönetim ve organizasyon alanında yüksek lisans eğitimine devam eden, uzun yıllar medya sektörü içerisinde bulunup, çeşitli platformlarda yazarlık yaptı. Şimdilerde ise sosyalinsan'da yazıyor, yazdırıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı