Şeyma Subaşı: Dört çocuğu var ama hâlâ istiyor.

Şeyma Subaşı: Dört çocuğu var ama hâlâ istiyor.

Bebek’te açtığı kafesi ile ilgili geri dönüşleri şimdilik olumlu olan, Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı, iş hayatından, seyahat tutkusuna, evliliğinden, fenomen hale gelmesine kadar pek çok konuda açıklamalarda bulundu.

Hürriyet’ten Ayşe Arman’a konuşan güzel isim, çok merak edilen bir konuya da açıklık getirdi. Öyle ki şuanda sahibi olduğu kafe, kızı Melisa’nın ‘bebek’ olduğu zamanlarda gidip oturmak istediklerinde, boş yer olduğu halde boş yer yok yanıtı alıp geri çevrildiği Happly Ever After isimli mekandı.

Hala İstiyor

Kendisinden bir, toplamda dört kız çocuğu olan Acun Ilıcalı’nın hala çocuk istediğini de belirten Subaşı, anne olarak kulüplerde dans etmesi, kızını tabiri caizse yollarda büyütmesi yanı sıra ‘kıskanıldığı’ için belli bir kesimin öfkesini toplamasına yönelik samimi cevaplar verdi.

Kafe hikayesini, “Ben sana doğrusunu anlatayım: Bebek Şenliği’nin olduğu bir gün Bebek Parkı’ndaydım. Melisa 6 aylıktı. Yanımda da yardımcım vardı. Melisa kucağımdaydı. Elimizde çantalar, puset filan… Oturacak bir kafe aradık. Happly Ever After’a yürüdük, bütün masalar boştu, iki masa doluydu sadece. İşletme müdürüne “Burada oturabilir miyiz?” diye sordum. Ama o iki dolu masada, herkesin zannettiği kişi yoktu. Yani onun bu olayla bir alakası yok. Fakat bana “Hayır, oturamazsınız! Yerimiz yok!” dediler. Ben de oradan çıktım. Bir şey demedim. Ne diyeceğim? “Beni niye almıyorsunuz” mu? Ayşe Kucuroğlu da yoktu orada ama bir şekilde almadılar beni. Doğru yani kafeye alınmadığım. Ama yemin ediyorum, hatta kızım üzerine yemin ederim, “Göreceksiniz, ben burayı satın alacağım!” gibi bir düşünce aklımın köşesinden bile geçmedi. Ama hayat ilginç işte, o kafe sonunda benim oldu! Bu arada Ayşe’yle de gayet iyiyiz şu anda, hiçbir sorunumuz yok. O zaman öyle olması gerekiyordu demek ki. Ben takılmam bu tür şeylere.” sözleri ile anlattı.

Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*