Şeyma Subaşı’nın Bir Alt Versiyonu Olan Itır Esen ile Acun Ilıcalı Aşk mı Yaşıyor?

2017 Miss Turkey güzeli olan fakat tacı atmış olduğu bir tweet sebebiyle elinden alınan Itır Esen bir anda magazin dünyasının gündemine oturdu. Acun Ilıcalı ile arasında aşk yaşadığına dair iddialar ortaya çıkınca magazin gündemi bir anda çalkalandı.

Dubai’de Tatil Yaptılar İddiası

Kısa bir süre önce Şeyma Subaşı’ndan boşanan Ilıcalı, magazin dünyasında boşanma davasındaki talepleri sebebiyle epey gündem konusu olmuştu. Subaşı’ndan bir çocuğu da bulunan Ilıcalı, tek celsede boşanmıştı.

İddia Vakitsiz Horoz tarafından ortaya atıldı. Eter ve Ilıcalı’nın Bağdat Caddesi üzerinde bir restoranda yemek yediği, yemek sonrasında tiyatroya gittiği ve ardından Dubai’de baş başa kısa süreli bir tatil yaptıkları iddia edildi.

Şeyma’nın Bir Alt Versiyonu Gibi

Sanıyoruz ki Ilıcalı, Subaşı gibi oldukça tarz sahibi olan kadınlardan hoşlanıyor. Öyle olacak ki aşk iddiasıyla gündeme gelen Itır Esen, Subaşı’nın resmen ikizi gibi! Yayılan iddia sonrasında sosyal medya hesapları üzerinden yapılan Esen ve Subaşı karşılaştırmaları “İkiz olabilirler mi?” yorumlarını gündeme getirdi. Birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından yapılan bu yorum akıllarda soru işareti de bıraktı.

Haberi Olmadan Pişti Olmak

Şeyma Subaşı ve Itır Esen için yapılabilecek en doğru yorum “Pişti olmak” olabilir. Çünkü ikisinin de moda anlayışları birbirlerine çok benziyor. Bilindiği üzere Şeyma Subaşı kendine has oluşturmuş olduğu tarz ile magazin dünyasında yer alıyor. Uzun çizmeleri, ilginç şapkaları ve kapüşonlu sweatshirtleri ile Instagram üzerinde birçok pozu bulunan Subaşı’nın Instagram hesabı adeta stil köşesi gibi yer alıyor. Birçok genç kız Subaşı gibi giyinmeye ve onun gibi pozlar vererek Instagram hesabını düzenlemeye çalışıyor.

Itır Esen’in profiline bakıldığında “Şeyma’yı taklit mi ediyor?” sorusu aklınıza geliyor. Vermiş olduğu pozlar ve giyim tarzının Subaşı ile birebir olduğu görülebiliyor.

İki genç kadının benzerliği stilleri ve fotoğrafları ile de sınırlı kalmıyor. Esen ve Subaşı’nın yüz hatları, jest ve mimikleri de birbirine oldukça benziyor. Belki de “dünyada size benzeyen 9 adet insan vardır” lafının bir kanıtı da Esen ve Subaşı olabilir.

Kısa Bir Hatırlatma: Esen’in Tacı Neden Elinden Alınmıştı?

2017 yılında Miss Turkey güzeli seçilen Itır Esen, seslendirme sanatçısı olan Hayri Esen’in torunu olarak karşımıza çıkıyor. 1999 yılında dünyaya gelen ve İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nde okuyan Esen’in üç yılı aşkın süredir podyumlarda mankenlik yaptığı biliniyor.

Esen 2017 yılında Miss Turkey güzeli seçildikten sonra atmış olduğu bir tweet sebebiyle sosyal medyanın bir anda gündemine oturmuştu. 15 Temmuz günüyle ilgili olarak atmış olduğu tweetinde “15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahına regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum.” diyen Türkiye güzelinin tacı, bu skandaldan sonra geri alınmıştı.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*