Show Tv şeytanın bacağını kıracak gibi görünüyor

Show Tv şeytanın bacağını kıracak gibi görünüyor

Bir kaç yıl öncesine kadar ekrana getirdiği hiç bir projesinde umduğunu bulamayan ve hepsine kısa sürede finale yollayan Show Tv’nin yüzünü son yıllarda güldüren yapımları ise yalnızca İçerde, Yeni Gelin ve Çukur oldu.

Son 3-5 yıla baktığımızda ise Benim İçin Üzülme, Asla Vazgeçmem ve Dila Hanım ise en uzun süren yapımları olabildi ki, bunlarda uzun zaman devam eden diğer kanallarına dizilerine göre az bir bölüm sayısına sahiptiler olarak değerlendirilebilir.

O dönemlerde ekrana ne getirdi ise final yapan Show Tv’nin üstünde ki dizi uğursuzluğunu niteleyen en iyi örneklerden biri de Fox’da yayınlanırken reyting rekorları kıran Fatih Harbiye’nin Show Tv’e transfer olunca bir kaç bölümde final yapmak zorunda kalması olarak gösteriliyordu.

İçerde, Çukur ve Yeni Gelin ile iyi bir ivme yakalayan ve bunu başka dizilerle de taçlandırmak isteyen Show Tv, bu sezon, son yıllarda ki en büyük dizi atılımına imza atmaya hazırlanıyor.

Şimdiden Gülperi ve Keşke Hiç Büyümeseydik dizilerini duyuran Show Tv, son dakika değişikliği olmazsa, hazırlık sürecinde olan Geride Kalan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer alacağı Çarpışma’yı da kanalının dizileri arasına dahil edecek.

Şuanda yayında olan Meleklerin Aşkı dizisini de yeni sezonda devam edeceğini varsayarsak, 7 dizi ediyor ve bu da haftanın her gününe bir dizi koyacağı anlamına geliyor. Bakalım Show Tv, bu yıl şeytanın bacağını tüm dizileri ile kırmayı başarabilecek mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*