Show Tv yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik için ilk fragmanı paylaştı

30 yıllık bir zaman dilimini ekranlara taşıyacak olan Keşke Hiç Büyümeseydik için yayınlanan ilk tanıtım fragmanı’nda duygusallığı ön plana taşıyan “Bizim ev, çok büyük, çok kalabalık, çok gürültülü ve çok eğlenceliydi!” sözleri ile başlıyor.

Geçmişte yaşanan mutlu günleri gösteren ilk tanıtımda kardeşler çocukluklarını, gençliklerini, ilk aşklarını ve ilk kavgalarını yaşadıkları evlerine beraberinde getirdikleri sorunlarıyla birlikte dönüyorlar.

keşke hiç büyümeseydik 1.bölüm fotoğraf

ZAMANI GERİ ALABİLSEYDİK DE KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK

Dizinin tanıtımında, yalnız kalan Hulusi’nin (Ege Aydan) gözyaşları içinde eşi Mukaddes’in (Açelya Akkoyun) fotoğrafına baktığı anlar duygusal dakikalara sahne olurken, evlerine geri dönen kardeşlerin boşa harcadıkları zamana hayıflanıp, “Bazen yaptıklarımıza, bazen de yapmadıklarımıza pişman olduk. Zamanı geri alabilseydik, keşke hiç büyümeseydik!” sözleri dikkat çekiyor. Geçmişleriyle yüzleşen kardeşler Serpil (Burcu Kara), Sadık (Murat Kılıç) ve Ufuk’un (Deniz Celiloğlu) tekrar aile olmanın farkına varıp, varamayacağı ise merakla bekleniyor.

İnsan sevdiklerini kaybedince ertelediği zamanlar değerli olur. Ama şimdi çok geçtir. Küçükken birbirlerini nedensiz seven kardeşler, büyüdükçe küçük nedenlerle birbirlerine nasıl düşerler?

Hulusi (Ege Aydan) hayatının son günlerini kendi evinde yalnız ve tek başına geçirmiştir. Hulusi yaşarken yapamadığını öldükten sonra başarabilecek midir? Miras olarak bıraktığı bu eski ev bir mülk gibi paylaşılacak mı yoksa bu aileyi tekrar bir arada mı tutacaktır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*