Sibel Can: Hala şoktayım

Sibel Can: Hala şoktayım

Yaşadığı kazadan sıyrık almadan kurtulan Sibel Can, kızı için düzenlenen doğum günü için Ulus’ta katıldığı partinin ardından basın mensuplarına da kısa bir açıklamada bulundu.

Zincirleme bir trafik kazasına karışan ünlü şarkıcı, arkadan kendilerine bir aracın şiddetli şekilde çarpması sonrasında, onlarda öndeki araca çarpmış, önde ki araçta 1’i çocuk, 3 kişi yaralanmıştı.

Hala Şoktayım

Bu kazadan sonra ilk kez konuşan Sibel Can, “İyi ki emniyet kemeri takmışız, herkesi uyarıyorum emniyet kemerini taksın” diyen Sibel Can, oğlu Emir’in kazadan çok etkilendiğini belirterek, “Diğer araç bir anda arkadan hızlıca benim bulunduğum aracıma vurdu biz de o sertlik ile önümüzdeki araca vurduk. Cana geleceğine mala gelsin. Şoku aslında tam anlamıyla atlatamadım ama daha önceden planlanmış bir doğum günü vardı çocuklarımı kıramadım mecburen geldim sonuçta kızımın doğum günü yoksa hiç bir güç beni bu gece dışarı çıkaramazdı” dedi.

Kazadan sonra başka bir lüks araç kullanmaya başlayan Sibel Can, aracına binip uzaklaşmadan önce de yoğun bir konser maratonuna gireceği bilgisini paylaştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*