Sibel Can kızını ihmal etmedi

Sibel Can kızını ihmal etmedi

Sevilen sanatçının eski eşi Hakan Ural’dan olan kızı Melisa, 24. yaş günü için Ulus’ta ki bir mekanda doğum günü partisi tertip etti. Melisa’nın doğum gününe kardeşlerin hepsi gelirken, Sibel Can’da kızını yalnız bırakmadı.

Engincan, Emir ve Giselle kardeşlerin de yer aldığı doğum günü lüks bir mekanda kutlandı. Kaza’nın travmasını hala atlatamamış olan Sibel Can, kızımın doğum günü olmasaydı hayatta evden çıkmazdım dedi.

İhmal Etmedi

Sibel Can, kendi çocukları Engincan, Emir ve Melisa ile birlikte Hakan Ural’ın sonradan yaptığı evlilikten olan kızı Giselle ile birlikte, kızının doğum günü pastasının önünde aile fotoğrafı çektirdi.

sibel can kızı melisanın doğum günü

Mekandan ayrılırken basın mensuplarına açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı, “İyi ki emniyet kemeri takmışız, herkesi uyarıyorum emniyet kemerini taksın” diyen Sibel Can, oğlu Emir’in kazadan çok etkilendiğini belirterek, “Diğer araç bir anda arkadan hızlıca benim bulunduğum aracıma vurdu biz de o sertlik ile önümüzdeki araca vurduk. Cana geleceğine mala gelsin. Şoku aslında tam anlamıyla atlatamadım ama daha önceden planlanmış bir doğum günü vardı çocuklarımı kıramadım mecburen geldim sonuçta kızımın doğum günü yoksa hiç bir güç beni bu gece dışarı çıkaramazdı” diye açıklamada bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*