Sibel Can yeni diyete başlıyor

Sibel Can yeni diyete başlıyor

Sahnelere çıktı çıkalı yıllardır ortalama aynı kilolarda olan ve istediği gibi zayıflayamayan güzel şarkıcı, bu defa daha kararlı. Diyet için yöntemini bile seçti ve Beyonce’un izinden gitme kararı aldı.

Sibel Can, kan dolaşımına doğrudan infüzyon ile besinleri vücut doku ve hücrelerine ileten, İntravenöz terapi yöntemi olarak da bilinen, besinleri absorbe etmekte zorlanan kişiler için ideal olan yönteme başvurma kararı aldı.

Diyete Başlıyor

Aynı yöntemi ünlü yıldız Beyonce’un da kullanıldığı biliniyor.

İntravenöz Tedavi Hakkında

İntravenöz Tedavi, oral yolla sağlanamayan kan konsantrasyonlarını alarak, düşük besin seviyelerinin düzeltilmesine yardımcı olur. Vücut tarafından hemen fark edildiğinden, vitamin ve minerallerin oral dozlarında görülebilecek ishal, mide yanması gibi potansiyel yan etkileri de yoktur. Vitamin ve mineral solüsyonlarının koldaki damarlara enjekte edilmesini kapsar. Damara yapılan direkt enjeksiyon, güçlü bir sevk ve emilim sağlar. Vitamin ya da besinlerin oral yolla tüketimi, hücrelere sadece %10-25 gibi bir yarar sağlarken, IV terapi, %100’lük bir yarar sağlar.

İntravenöz sistem, kronik hastalıklar ve/veya sorunlu gastrointestinal sisteme sahip insanlarda özellikle önemlidir. Besinleri absorbe etmede sorun yaşayanlar, kronik yorgunluk tanısı konmuş olanlar, fibromiyalji, bağışıklık eksiklikleri ve diğer kronik rahatsızlıklar, bu tarz bir terapiye en çok gereksinimi olan hastalar arasında sayılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*