Sıfır Bir Adana’nın Cio’su, Çukur’a transfer oldu

Sıfır Bir Adana'nın Cio'su, Çukur'a transfer oldu

Yeni sezonda da aksiyon sahneleri ile çok konuşulacak olan Çukur’un yeni kötülerinin ardından, Koçovalı ailesinin hapishane’de ki en büyük abileri Cumali Koçovalı içinde Necip Memilli anlaşıldığını duyurmuştuk.

Çukur’da henüz duyurulmayan sürpriz bir transfer daha gerçekleşti. Blutv ekranlarında büyük bir ilgi ile takip edilen ve 4 sezondur yayınlanan Sıfır Bir Adana’nın Cio’su Cihangir Ceyhan, 2.sezon itibari ile Çukur’un kadrosuna katıldı.

Dünya’nın en büyük sinema veritabanı olan IMDB’de Çukur ve Cihangir Ceylan’ın bilgi sayfalarında, oyuncunun Çukur’un 2. sezonunun çekilen ilk 2 bölümünde yer aldığı görülüyor. Kuvvetle muhtemel, Cihangir Ceyhan dizi de Necip Memilli’nin adamı olarak izleyici karşısına çıkacak. Tabi bu sadece tahmin, yeni psikopatlar olan Karakuzular çetesinin adamı da olabilir. Hangi karaktere hayat verip, hangi grubun yanında yer alacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır.

Cihangir Ceyhan, 1989 yılında Adana’da doğdu. Kamera önü oyunculuk eğitimi aldı. Sıfır Bir Adana ile yıldızı parlayan oyuncunun, Çukur’un ardından önünün daha da açılacağını tahmin etmekte güç değil..

cihangir ceyhan imdb

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*