Sıla, şarkıları kadar güzelliği ile de büyüledi

Sıla, şarkıları kadar güzelliği ile de büyüledi

Müzik sektöründe yakaladığı büyük başarı ile günümüzün en çok talep gören şarkıcıları arasına adını yazdıran Sıla Gençoğlu, 27 Temmuz’da verdiği Altınoluk konserinin ardından, ilgi büyük olunca geçtiğimiz akşam bir kez daha Altınoluk Amfi Tiyatrosu’nda müzikseverlerin karşısına çıktı.

Sahne performansına, seyircilere gösterdiği yakın ilgi de eklenince, benzersiz bir gece yaşama fırsatı yakalayan izleyicilerin coşkusu görmeye değerdi. Konser esnasında genç bir kız hayranının size sarılabilir miyim isteğine kayıtsız kalmayan Sıla, “Neden olmasın” diyerek, küçük kızı yanına çağırdı ve birbirlerine sarıldılar.

Daha sonra hayranını yerine “Hadi şimdi partili yerine geç ve goy goy şarkılara kadar uslu uslu otur. Ben sana işaret vereceğim. İşareti alınca, çıldır, delir, çevrendekileri coştur… Çaktırma… Aramızda…” sözleri ile göndererek performansına devam etti.

Konserin son anlarına doğru yaklaşırken, sohbet ederek biraz soluklanan Sıla, ekibinde ki evlilik telaşını da seyirciler ile paylaştı. Kendisi için umut olmadığını, evde kedi sevmeye devam edeceğiz diye esprili bir dille söyleyen Sıla, ekibinde ki müzisyenlerden Tuba Önal’ın evlenmek üzere olduğunu, Cudi’nin de bu yaz sonunda dünya evine gireceği bilgisini paylaştı.

sıla altınoluk konseri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*