Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Sıla ve Ahmet Kural aşkına Murat Cemcir desteği

Magazin

Sıla ve Ahmet Kural aşkına Murat Cemcir desteği

Geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir imza gününde barıştıkları ortaya çıkan Sıla ve Ahmet Kural çifti, sevenlerinin yüzlerini güldürdü.

Sıla ve Ahmet Kural aşkına Murat Cemcir desteği

Zira iki ismin ayrılmadan önce basına yansıyan görüntüleri, Ahmet Kural’ın Sıla’ya bakışı sosyal medya’nın ve her iki ismin hayranlarının dilindeydi ve birbirlerine fazlası ile yakıştırılıyorlardı.

Önceki hafta katıldıkları bir kitap tanıtım gününde yan yana çekilen fotoğrafları sosyal medyaya düşünce barıştıkları ortaya çıkan ünlü çift’e, Ahmet Kural ile ayrılmaz ikili olan Murat Cemcir’den de destek geldi.

Geçtiğimiz akşam Bebek’te bir mekandan çıkarken objektiflere takılan ünlü oyuncu, Sıla ile Ahmet Kural’ın barışmasına yönelik sorulan sorular için, “Maşallah, Allah onları nazarlardan korusun” dedi.

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı