Sıla’ya ‘Cadı’lık bile yakışıyor!

Sıla'ya 'Cadı'lık bile yakışıyor!

Müziğini belirli standartlar dahilinde icra eden, beach performansları sergilemeyip yalnızca biletli konserlerde sahneye çıkan Sıla, seçici olmasının meyvelerini de topluyor.

Dur durak vermeden konserlerine devam eden ve şu sıralar Ege turnesi kapsamında, günler öncesinde biletleri tükenen duraklarında konserlerine devam eden Sıla, müzikteki başarısı ve güzelliği kadar, konserlerinde ki diyalogları ile de beğeni topluyor.

Hemen hemen her konserinde, izleyicilerle sohbet ederken söyledikleri ile onları güldürmeyi başaran Sıla, bu sefer de sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım ile hem güldürdü, hem şaşırttı.

CADILIK BİLE YAKIŞIYOR

Harika bir zamanlama ile yakalanan fotoğraf karesinde, bacaklarının arasına süpürge alarak, havaya zıplayarak, ‘süpürgeli cadı’ imajı veren Sıla, bu fotoğrafını da “Bazen saklayamadığımız doğrudur” notu ile paylaştı.

Sıla’nın bu fotoğrafını gören hayranları da durmadı, espriye müdahil olacak yorumlarda bulundu. Kimisi senin insan olmadığını biliyorduk derken, kimisi beni de arkana at gezelim derken kimisi de cadılık bile yakışıyor gibi okuyanları güldüren yorumlar yaptı.

sıla cadı pozu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*