Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Sinan Akçıl, sırılsıklam aşık!

Magazin

Sinan Akçıl, sırılsıklam aşık!

Bugüne kadar pek çok ünlü ve pek çok güzel isim ile aşk yaşayan şarkıcı Sinan Akçıl, şimdilerde ise büyük bir aşk yaşıyor. Daha önce ki aşklarında görülmemiş bir heyecan yaşayan Akçıl, aşk sarhoşu oldu.

Yeni sevgilisi ile yeni bir aşka yelken açmadan önce adı genç güzellerden Buse Narcı ile anılan, ancak sürpriz bir şekilde onun haberi olmadan ayrılarak, başka bir isim ile aşk yaşamaya başlayan Akçıl’ın bu aralar gözü Dünya güzeli’nden başkasını görmüyor.

Geçtiğimiz akşam İstanbul Açıkhava’da sahne alan ve son konserini veren Sinan Akçıl, sahnede iken, dinleyenler arasında yer alan Dünya güzeli sevgilisine bol bol iltifat ederek, sırılsıklam aşık yakıştırmalarının yapılmasına neden oldu.

gizem kayalı

2016 yılında Türkiye ve Dünya Best Model’i seçilen Gizem Kayalı ile sürpriz bir aşka yelken açan Akçıl, sahneden sevgilisi Kayalı’ya “Bugün dünyanın en güzel kızı burada. Ona bu şekilde taç vermişler ama ben onun iç güzelliğine taç veriyorum” sözleri ile seslendi.

2 saat süre ile sahnede kalan çapkın şarkıcı, sahne performansının ardından basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada, “Yoğunluğumdan tatil yapamadım. Bundan sonra yapacağım inşallah. Ben her zaman şunu söyledim. yazılan çizilen değil, benim yanımdaki gerçektir. Bu yüzden saklamaya gerek duymuyoruz. Çok güzel bir aşk yaşıyoruz” dedi.

Muğla Marmaris'te yat bakım ve kaptanlığı ile uğraşıyorum. Aynı zamanda profesyonel anlamda çeşitli platformlarda editörlükte bulundum. Tarafsız habercilik anlayışı ile sizlere içerik kapsamımız dahilinde haberleri ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı