Sinan Akçıl, sırılsıklam aşık!

Sinan Akçıl, sırılsıklam aşık!

Yeni sevgilisi ile yeni bir aşka yelken açmadan önce adı genç güzellerden Buse Narcı ile anılan, ancak sürpriz bir şekilde onun haberi olmadan ayrılarak, başka bir isim ile aşk yaşamaya başlayan Akçıl’ın bu aralar gözü Dünya güzeli’nden başkasını görmüyor.

Geçtiğimiz akşam İstanbul Açıkhava’da sahne alan ve son konserini veren Sinan Akçıl, sahnede iken, dinleyenler arasında yer alan Dünya güzeli sevgilisine bol bol iltifat ederek, sırılsıklam aşık yakıştırmalarının yapılmasına neden oldu.

Sırılsıklam Aşık

2016 yılında Türkiye ve Dünya Best Model’i seçilen Gizem Kayalı ile sürpriz bir aşka yelken açan Akçıl, sahneden sevgilisi Kayalı’ya “Bugün dünyanın en güzel kızı burada. Ona bu şekilde taç vermişler ama ben onun iç güzelliğine taç veriyorum” sözleri ile seslendi.

2 saat süre ile sahnede kalan çapkın şarkıcı, sahne performansının ardından basın mensuplarına yaptığı kısa açıklamada, “Yoğunluğumdan tatil yapamadım. Bundan sonra yapacağım inşallah. Ben her zaman şunu söyledim. yazılan çizilen değil, benim yanımdaki gerçektir. Bu yüzden saklamaya gerek duymuyoruz. Çok güzel bir aşk yaşıyoruz” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*