Bizimle iletişime geç
Sosyal İnsan

Sosyal İnsan

Sinan Akçıl tedbiri abarttı

Magazin

Sinan Akçıl tedbiri abarttı

Buse Narcı ile olan ilişkisinin bittiği bile duyulmadan yeni bir aşka yelken aç şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün sevgilisi ile birlikte kaldığı otelde birlikte objektiflere yakalanmış, paparazzileri görünce de çift apar topar içeri kaçmıştı.

Buse Narcı’dan ayrıldığını ve kalbinde birisi olduğu açıklaması üzerine, ünlü şarkıcının ve sevgilisinin objektiflere yakalanması sonrasında sevgilisinin de kim olduğu anlaşılmış oldu.

Aşk yaşadığı ismin 2016 yılı güzellik yarışması birincisi Gizem Kayalı olduğunun medyaya düşmesi sonrasında tedbirli davranmaya başlayan şarkıcı, tatiline devam ettiği Türkbükü’nde ki otelinin iskelesine geçtiği sırada fotoğraflandığını anlayan Akçıl içeri geri girdi.

Serinlemek için mecburen otelin havuzuna dönen Akçıl, daha sonra bir kere daha şansını denemek istedi ve etrafta muhabir olup olmadığını kontrol etti. Bunu ise havalandırdığı drone’u ile yapması şaşkınlık yaratırken, “tedbiri abarttı” yorumları yapıldı.

sinan akçıl drone ile basın kontrolü

Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve interneti daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olmayı tercih ettim.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı