Sinem Kobal’ın ayağına talih kuşu kondu

Sinem Kobal'ın ayağına talih kuşu kondu

Son 2 dizi projesinde reytinge kurban giden, bu nedenle imajını daha fazla zedelememek için temkinli hareket ederek, projenin içine sinmesi ve sağlam olmasına dikkat eden Kobal’ın karşısına henüz böyle bir proje çıkmadı.

Ekranlardan uzak kalan oyuncu, ‘ayağına talih kuşu kondu’ dedirten bir reklam anlaşması gerçekleştirdi. Geçmişte de reklam filmlerinde boy gösteren Sinem Kobal, bir kozmetik firması ile çalışmıştı.

Talih Kuşu

Bu kez gelen reklam teklifi ise ayakkabı sektöründen oldu. Alman devi Deichmann ile el sıkışan Sinem Kobal, İstMarina AVM’de gerçekleştirilen reklam çekimi için kamera karşısına geçti.

sinem kobal deichmann

Bir dizi de oynasa neredeyse 30 bölümde kazanabileceği rakama anlaşan Sinem Kobal, reklam anlaşmasından bir servet kazandı. 31 yaşında ki güzel oyuncunun geç saatlere kadar kaldığı çekimler için Alman firmasından tam 1.5 milyon TL aldı.

Geçtiğimiz yıl Amine Gülşe’yi reklamlarında oynatan firma bu yıl Gülşe’yi ikan edemeyince rotayı Sinem Kobal’a çevirdi. Diğer yandan geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’da Mavi Jeans ile olan anlaşmasını yenileyerek cebine 1.5 milyon lira koymuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*